Mediatel - firemný online marketing

Kvalitná hydroizolácia ochráni stavebné konštrukcie pred vodou a vlhkosťou

- 2. novembra 2022
ilustrácia - web

Voda a vlhkosť vedia konštrukciám stavieb poriadne ublížiť. Kvalitná hydroizolácia by preto mala byť samozrejmosťou každej stavby. Potrebná je pre zabezpečenie voči vode a vlhkosti v priestoroch strechy, podlahy, ale aj v garážach či na balkónoch. Jednoducho, všade tam, kde by voda mohla napáchať škodu, by kvalitná hydroizolácia nemala chýbať.

Čo je to hydroizolácia?

Ako sa hovorí voda je dobý sluha, ale zlý pán. To platí aj pri stavebných konštrukciách, pre ktoré predstavuje nadmerná vlhkosť či voda vysoké nebezpečenstvo. Voda dokáže ľahko narušiť stabilitu konštrukcií a dostať sa až hlboko do múrov stien, ktoré postupne poškodí. Môže pritom ísť o vodu, ktorá na stavebné konštrukcie rôzne vplýva. Môže tiež ísť napríklad o podzemnú vodu, nadmernú dažďovú vodu, prívalovú vodu či iné zdroje, ktoré môžu ohrozovať stavebné konštrukcie.

Kvalitná hydroizolácia by mala byť samozrejmosťou pri každej stavbe. U nás v STRECHYKOM s.r.o. nám záleží na vašej bezpečnosti. Preto v našom portfóliu služieb nájdete hydroizolácie rôznych typov, ktoré vykonáme na mieru vašich potrieb. Realizujeme hydroizolácie proti tlakovej vode, proti vlhkosti či hydroizolácie proti prenikaniu radónu z podložia, ropným produktom, ako aj hydroizolácie zelených striech, ktoré je možné doplniť o zateplenie strechy alebo rekonštrukciu strechy.

hydroizolácia

Hydroizolácie u vás doma zverte do rúk profesionálov

Rukami našich skúsených pracovníkov prešli už viaceré stavby, na ktorých sme realizovali hydroizoláciu. S nami máte istotu nie len rýchlej, ale najmä precíznej a vysokokvalitnej práce. Postaráme sa o hydroizoláciu vašej podlahy, strechy, garáže či balkónu.

Sme tiež držiteľom licencie na montáže hydroizolačných systémov od popredných výrobcov, ako napríklad Sika, Fatrafol, Icopal, Bauder, Protan, Elbe secur a ďalších. Aj preto sú nami realizované hydroizolácie vysoko odolné voči poveternostným vplyvom aj UV žiareniu.  Nakoľko sme expertmi na hydroizolácie a práce spojené so strechami, radi zabezpečíme aj špecifické služby, ako je napríklad izolácia plochej strechy alebo oprava plochých striech. Neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať