Mediatel - firemný online marketing

Kúpeľňový nábytok pre štýlový vzhľad vašej kúpeľne

- 3. marca 2022
ilustrácia - web

Vhodný kúpeľňový nábytok má svojím materiálovým prevedením, tvarom a dizajnom zodpovedať priestorovým dispozíciám kúpeľne. Tak prispeje k vytvoreniu harmonického a útulného priestoru, ktorý vždy prispeje k vítanému relaxu a uvoľneniu napätia z celodenného stresu vo forme príjemnej sprchy či kúpeľa.

Praktickosť a elegancia kúpeľňového nábytku

Kúpeľňový nábytok – to už dávno nie je len umývadlo a malá skrinka na uteráky. Naša ponuka zahŕňa skrinky pod umývadlo, závesné skrine (vysoké, zrkadlové, sklenené, pod umývadlo), policové skrinky i jedno- aj dvojumývadlové skrinky, do ktorých môžete bezpečne a spoľahlivo uložiť uteráky, osušky, ale aj čistiace prostriedky a ostatné veci, ktoré síce potrebujete v kúpeľni, avšak nemusia byť neustále vystavené na očiach. Náš sortiment zahŕňa aj luxusný kúpeľňový nábytok s nádychom histórie, ktorý vás vráti do atmosféry zámkov. Samozrejmé je rozličné farebné a štýlové prevedenie, aby ste si mohli vybrať kúpeľný nábytok, ktorý sa dokonale hodí do vašej kúpeľne. Navyše ho ľahko skombinujete s ostatnými kúpeľňovými prvkami. 

kúpeľňový nábytok

Kúpeľňový nábytok na mieru

Prečo staviť na kúpeľňový nábytok od HeavenShop? Okrem praktickej funkcie spĺňa aj funkciu estetickú. Možno spomenúť aj nadčasovosť, moderné a jemné línie či jednoduchú údržbu. Radi vám pomôžeme vybrať kúpeľňový nábytok na mieru, aby vaša kúpeľňa pôsobila usporiadaným dojmom a ponúkla dostatok priestoru na uloženie vecí. Do pozornosti dávame aj náš ostatný sortiment do kúpeľne, ktorý zahŕňa sprchové kúty, sprchové vaničky a dvere, vodovodné batérie, vykurovacie telesá, sprchové zásteny, umývadlá, závesné WC a modly, sanitárnu techniku a kúpeľňové doplnky ako predložky, držiaky (na uteráky, mydlo, toaletný papier), WC kefy, koše (odpadkové, na bielizeň), poháre na zubné kefky či dávkovače tekutín. Naša ponuka obsahuje aj príslušenstvo do kuchyne (kuchynské drezy, drezové batérie, dávkovač saponátu, drvič odpadu) a inštalačný materiál.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať