Mediatel - firemný online marketing

Krycie plachty – viete, kde všade sú využiteľné?

- 3. novembra 2022
Kategórie
ilustrácia - web

Na našej webstránke dobraplachta.sk vám ponúkame krycie plachty najvyššej kvality. Nami ponúkané krycie plachty sú všestranne využiteľné a rozhodne by nemali chýbať ani u vás doma či vo vašej firme. Najčastejšie sú využívané napríklad v záhradách, v dielňach či na hospodárstve na prekrývanie jazierok, áut, bazénov, stánkov či dreva alebo stohov slamy. Avšak, možností ich využitia je omnoho viac. Viete, kde všade sa vám zídu?

Vyberte si vysokokvalitné krycie plachty na mieru vašich potrieb

Naše krycie plachty sú naozaj všestranne využiteľné. Vďaka svojim jedinečným funkčným vlastnostiam je ich použitie možné v domácnostiach, pre vaše individuálne potreby, ale aj v priemysle či v rôznych priemyselných areáloch a firmách. Sú tak skvelými pomocníkmi pre záhradu aj hospodárstvo. Jednoducho tam, kde treba niečo prekryť alebo zakryť, by vám naše krycie plachty nemali chýbať.

Jednou z najdôležitejších vlastností našich krycích plachiet je ich nepremokavosť. Postarajú sa o dokonalú ochrana objektov pred dažďom, vetrom, snehom aj pred ostrým slnečným žiarením. Charakteristické sú aj svojou pevnosťou, ktorá je príznačná aj pre nami ponúkané autoplachty, plachty na altánky či plachty na terasy.

krycie plachty

Sucho a bezpečie pre vaše objekty s našimi krycími plachtami

Hlavnou úlohou krycích plachiet je udržanie objektov v suchu a v bezpečí, chránené pred rozličnými vplyvmi počasia. Aby dokázali uspokojiť vaše nároky po každej stránke, ponúkame vám výrobu krycích plachiet na mieru. Krycie plachty na mieru majú spevnené okraje a kovové oká primerane rozmiestnené po celom obvode. Sú tak ľahko inštalovateľné a ľahko sa uchytávajú.

Navyše, odolné sú aj voči prehriatiu či inému poškodeniu. Naše krycie plachty nie sú jednorazovými plachtami. Pri správnom používaní vám vydržia slúžiť po veľmi dlhú dobu. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Nezabúdajte, že v prípade vášho záujmu sa radi postaráme aj o zateplenie terasy tak, aby vám mohla slúžiť aj počas chladných mesiacov.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať