Mediatel - firemný online marketing

Korokov HD – realizácia priemyselných podláh

- 13. júla 2020
Kategórie
ilustrácia - web

Vysoko profesionálne priemyselné podlahy sú súčasťou mnohých odvetví. Nájdete ich vo výrobných prevádzkach ako aj predajných a obchodných miestach. Naše služby v oblasti výrobe a montáži rôznych typov priemyselných podláh ponúkame od roku 2004.

Pancierové podlahy

Pancierové podlahy sú stále viac populárnejšie pre svoju rýchlu aplikáciu a vysokú kvalitu. Ich hlavnou výhodou je vysoká oteruvzdornosť a pevnosť povrchu aj pri extrémnom mechanickom zaťažení. Jej povrchová úprava sa dá vyrobiť v rôznych farebných odtieňoch. Veľmi ľahko sa udržiava v čistom stave nakoľko jej povrch je bezprašný, čo v konečnom dôsledku ocení jej majiteľ. Dá sa vyhotoviť aj v protišmykovej forme napr. pre šikmé rampy a exteriér. Jej využitie je naozaj široké od výrobných hál, odvetvie priemyslu až po garáže, či parkovacie plochy.

Samonivelačné a epoxidové podlahy

Priemyselné podlahy ponúkajú rôznorodé využitie. Napr. také samonivelačné podlahy sa používajú pri rekonštrukciách pôvodných betónových podkladov. Môžete ich použiť vo viacerých farebných prevedeniach vďaka čomu je vhodná aj na predajné, či výstavné plochy. Ručná aplikácia zaručuje až 800 m2 denne. Liate epoxidové podlahy sú zložené z kvalitných syntetických epoxidov a majú tak dlhú životnosť aj v náročných podmienkach. Taktiež sa dajú aplikovať v rôznych farebných prevedeniach. Sú zdravotne nezávadne, certifikované a schválené hlavným hygienikom SR.

Sanácie betónov

Na opravu železobetónových konštrukcií používame práve sanáciu betónov. Náš sanačný systém chráni konštrukciu od ďalšieho zvetrávania a rozpadávania. Je používaný podľa systému troch krokov a to: očistením pôvodného betónu, nanesením novej vrstvy a nanesením protioxidačného náteru.

Mohlo by vás zaujímať