Mediatel - firemný online marketing

Kompresor do dielne aj garáže

- 9. decembra 2022
ilustrácia - web

Proma-Stroje vám ponúka výkonný kompresor, ktorý sa zíde nielen domácemu kutilovi, ale aj profesionálnym firmám. Na výber máte niekoľko modelov – skrutkové, bezolejové, prenosné či stacionárne piestové kompresory na optimálne zásobovanie stlačeným vzduchom.

Kompresor, kvalitu ktorého oceníte

Kompresor slúži na stláčanie vzduchu či pár. Čoraz častejšie nachádza uplatnenie nielen na profesionálnej úrovni, ale aj počas všedných prác na záhrade či v garáži. Vo všeobecnosti je skrutkový kompresor vhodný pre odborné dielne, keďže má silnejší výkon. Piestový kompresor je obľúbený pomocník pri rôznych aktivitách okolo domu. Na popularite naberá aj bezolejový prenosný kompresor vyznačujúci sa ľahkou hmotnosťou. Ako už z názvu vyplýva – takýto kompresor si nežiada výmenu oleja. Stacionárny kompresor je obľúbený v remeselníckych kruhoch vďaka spoľahlivému pohonu pomocou klinového remeňa a výkonného agregátu.

kompresor

Experti na kompresory

Radi vám pomôžeme vybrať kompresor, ktorý v maximálnej miere vyhovie vašim predstavám aj požiadavkám na vlastnosti. Nech už sa rozhodnete pre akýkoľvek kompresor, máte istotu, že bude typický efektívnou a spoľahlivou prevádzkou, pomerne tichým chodom a úspornosťou, ako aj nenáročnou údržbou a dobrou mobilitou (samozrejme, v závislosti od modelov). Oceníte aj odolnosť voči škrabancom či oderom a bezpečné používanie. Každý kompresor má dôležité súčasti primerane chránené. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Naša ponuka je skutočne rozsiahla a nezahŕňa len výkonné kompresory, ale aj kovoobrábacie a drevoobrábacie stroje (fréza na drevo, pasové/kotúčové píly, hobľovačky, vŕtačky, brúsky, sústruhy a i.). Sortiment dopĺňa manipulačná a čistiaca technika, pneumatické náradie, elektrocentrály či príslušenstvo na zváranie.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať