Mediatel - firemný online marketing

Koberce – to je presne tá časť domova, ktorá zútulní vaše bývanie

- 6. októbra 2022
Kategórie
ilustrácia - web

Pekný koberec? Ten by rozhodne nemal chýbať ani u vás doma. Kým do vybraných miestností sa koberce doslova pýtajú, v iných môžu byť skvelým dizajnovým doplnkom. V našej širokej ponuke na e-shope edrozd.sk vám ponúkame kvalitné koberce od výmyslu sveta. U nás nájdete koberce do každej miestnosti.

koberce

Ako vyberať koberce?

Koberce sú tou časťou domova, ktorá ho zútulní. Práve koberce dodávajú bývaniu harmóniu, navodzujú pocit rodinnej pohody a neraz sú skvelým dizajnovým doplnkom. Kedysi boli koberce v domácnostiach úplnou samozrejmosťou. Neskôr ich ľudia s príchodom moderných podláh prestali používať a dnes sú opäť v móde. Ba čo viac, sú obľúbeným doplnkom, ktorý pri svojich návrhoch radi používajú aj interiéroví dizajnéri.

Výber koberca je najlepšie prispôsobiť vášmu vkusu. Vyberte si farbu, materiál, vzor či tvar a veľkosť tak, ako sa to páči vám. Samozrejme, niektorých estetických dizajnérskych pravidiel je dobré sa pridržiavať aj tu. Vyberajte tak, aby bol váš nový koberec v harmónii s vašim interiérom.

Prečo sa investícia do kvalitných kobercov oplatí?

Investícia do kvality je vždy tým správnym riešením. Platí to aj pri kúpe nových kobercov. Kvalitné koberce vám jednoducho vydržia slúžiť podstatne dlhšie. Dlhšie si uchovajú aj svoje vonkajšie  a povrchové vlastnosti, ako napríklad tvar, farbu či mäkkosť. Široký výber kvalitných kobercov nájdete v našej ponuke na edrozd.sk.

Ponuku kobercov sme pre vás prehľadne zostavili tak, aby ste mohli rýchlo vyhľadávať koberce podľa veľkosti, tvaru, typu či dokonca podľa ceny. Nezabúdajte, že v našej ponuke nájdete aj vysokokvalitné matrace. Radi vám poradíme vybrať matrac na mieru k vašej posteli či podľa typu tvrdosti alebo iných parametrov. Neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať