Mediatel - firemný online marketing

Knipex lisovacie kliešte – povinná výbava v toolboxe profesionálneho technika, elektrikára či remeselníka

- 5. februára 2024
ilustrácia - web

Článok v skratke:

Knipex lisovacie kliešte zaistia rýchle a pohodlné lisovanie ukončovacích káblových dutiniek.

Ich praktický tvar a nízka hmotnosť poskytujú pohodlie pri používaní.

Zruční remeselníci ocenia aj úzku šírku rukoväte a vylepšenú ergonómiu.

Knipex lisovacie kliešte

Praktické Knipex lisovacie kliešte sú navrhnuté na vytváranie pevných a spoľahlivých spojení, či už ide o elektrické vedenie, hydraulické potrubia alebo akékoľvek iné aplikácie, kde je potrebné spojiť dva materiály s vysokou presnosťou a pevnosťou.

Knipex lisovacie kliešte s vylepšenou ergonómiou

Na prácu v stiesnených oblastiach, ako sú úzke či hlboké rozvodné skrine odporúčame Knipex lisovacie kliešte 97 80 180 pre dutinky. Na lisovanie v označených lichobežníkových čeľustiach pre spoľahlivé spojenie medzi dutinkou a vodičom skúste Knipex lisovacie kliešte 97 61 145 A. Pre úzku šírku rukoväte a vylepšenú ergonómiu, ako aj automatické prispôsobenie požadovanej veľkosti dutinky sú žiadané Knipex lisovacie kliešte 97 55 04. Automatickým prispôsobením rôznym prierezom, ako aj lisovacou hlavou otočnou o 360° a 8 uzamykacími polohami sa pýšia Knipex lisovacie kliešte Twistor®. Majú lisovací otvor dostupný z oboch strán, čiže môžu byť vkladané extra dlhé dutinky. Trvalo vysokú kvalitu lisovania vďaka presným čeľustiam a vynútenému blokovaciemu mechanizmu ponúkajú Knipex lisovacie kliešte pre mikrokonektory.

Obrovský výber Knipex lisovacích klieští

Pre dutinky s bočným prístupom s multi-komponentnými úchopmi sú vhodné Knipex lisovacie kliešte 97 53 14 SB alebo 97 53 04. A pre dutinky s predným vkladaním zase vyskúšajte Knipex lisovacie kliešte 97 53 08 SB. Na lisovanie sústružených kontaktov sa perfektne hodia štvortŕňové Knipex lisovacie kliešte. Zaistia opakovane vysokú kvalitu lisovania vďaka integrovanému blokovaniu (samouvoľňovací mechanizmus). Pre nespájkované elektrické pripojenia boli navrhnuté Knipex lisovacie kliešte na obojručné používanie s protišmykovým plastovým povrchom. Na strihanie a odizolovanie plochých netienených telefónnych káblov skúste Knipex lisovacie kliešte pre Western konektory. Na lisovanie plastovo-izolovaných telekomunikačných alebo signálových káblov použitím princípu U-kontaktu v Scotchlok™ konektoroch určite voľte Knipex lisovacie kliešte pre Scotchlok™ konektory. Na rezanie káblov, odizolovanie drôtu a lisovanie izolovaných a neizolovaných koncoviek, konektorov a plochých konektorov si zakúpte Kniplex lisovacie kliešte 97 22 240.

Všetky vymenované Knipex lisovacie kliešte si môžete pohodlne kúpiť na cezema.sk. Okrem nich máme v ponuke aj Knipex krimpovacie kliešte, Knipex skrutkovačeKnipex elektroinštalačné kliešte. Náš sortiment dopĺňa stolová brúska, kombinované kliešte, momentové kľúče Proxxon, elektrické náradie Proxxon Micromot, ako aj mnohé iné náradie pre remeselníkov. 

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať