Mediatel - firemný online marketing

Klimatizácia Vzduchotechnika KLIMAC, s.r.o. – váš spoľahlivý partner v oblasti vetrania a klimatizácie

- 10. júla 2020
ilustrácia - web

Vysoké teploty v interiéri spôsobujú nielen potenie, ale aj znižujú výkonnosť a oslabujú pozornosť pri práci. Predíďte prehriatym priestorom s kvalitnou klimatizáciou. Klimac je dlhoročným hráčom na trhu, ktorý poskytuje komplexné služby v oblasti klimatizácií a vzduchotechniky.

Vyberte si klimatizáciu podľa priestoru

Horúčavy do interiéru nepatria. Z rozmanitej ponuky kvalitných japonských klimatizácii od certifikovaného obchodného partnera Daikin si vyberie každý.

·         Klimatizácia do domácnosti

Nič sa nevyrovná pocitu, keď prídete z tepla do príjemne vychladeného domu. Vhodná teplota vám pomôže oddýchnuť si po dlhom dni a načerpať sily do nového. Ideálnymi klimatizáciami do vašich domov sú klasické bytové klimatizácie avšak do menších priestorov, kde sa nedá umiestniť technika do dostačujúcej výšky poslúži parapetná jednotka.

·         Klimatizácia do kancelárií a obchodov

Vytvoriť pre zamestnancov pohodlie vo firme sa dá nielen prostredníctvom dobrých vzťahov, ale aj vhodného pracovného prostredia. Je známym faktom, že teplo v exteriéri ovplyvňuje výkonnosť zamestnancov.

Každému podnikateľskému subjektu záleží na tom, aby bola klimatizácia čo najkvalitnejšia a za výhodnú sumu. Výkonná klimatizácia Daikin ponúka kompromis medzi týmito dvoma faktormi. Z rozsiahlej ponuky tejto značky odporúčame pre kancelárie a obchody klasickú bytovú klímu a vo väčších priestoroch rozhodne neoľutujete výber kazetovej, podstropnej, či kanálovej chladiacej jednotky.

Vo veľkých skladových priestoroch sa vám osvedčí vzduchotechnika

Vzduchotechnika vzduch v miestnosti nielen cirkuluje, ale aj vetrá a zároveň chladí. Pokiaľ nepotrebujete v miestnosti extrémne nízke teploty, rekuperačné jednotky sú ideálnou voľbou pre haly, sklady, ale i obchodné domy.

Pokiaľ vás naše služby zaujali a uvažujete nad zadovážením klimatizácie, neváhajte sa obrátiť na našich odborníkov, ktorí vám s radosťou pomôžu pri výbere.


Mohlo by vás zaujímať