Mediatel - firemný online marketing

Klimatizácia pre váš celoročný komfort

- 4. novembra 2022
ilustrácia - web

V Profitexsk.com, s. r. o vieme, že dobrá klimatizácia vzduch ochladí aj ohreje, a preto je možné jej celoročné využívanie u vás doma alebo vo firme. Zaistite si aj vy príjemný tepelný komfort, ktorý zároveň prispeje k príjemnejšiemu bývaniu či práci.

Na čo si dávať pozor pri používaní klimatizácie

Klimatizácia upravuje vlastnosti vzduchu v interiéri. Čiže ho ochladzuje, ohrieva, ale aj odvlhčuje a zabezpečuje prenos (prúdenie). V neposlednom rade, klimatizácia čistí vzduch vďaka filtrom, ktoré zachytávajú prach, peľ, baktérie a rôzne iné častice. Samozrejme, v závislosti od konkrétneho modelu klimatizácie aj typu použitých filtrov. Klimatizácia je perfektným pomocníkom, avšak aby vám spoľahlivo fungovala, je potrebná nielen jej správna montáž, ale aj umiestnenie. V žiadnom prípade nemá byť klimatizácia (resp. jej vnútorná jednotka) umiestnená tak, aby teplý, príp. horúci vzduch priamo prúdil na človeka. Nezabúdajte, že klimatizácia má byť nastavená s maximálne šesťstupňovým teplotným rozdielom. Ak je vonku 35 °C, klimatizácia by sa mala postarať o 29 stupňovú interiérovú teplotu. Samozrejme, že ak je klimatizácia zapnutá, okná majú byť zatvorené (bez ohľadu na ročné obdobie). Otvorené okná totiž znižujú jej účinok a zároveň zvyšujú spotrebu aj výkon.

klimatizácia

Klimatizácia s difúzorom

Keď je vonku páľava, príjemný chladný vánok je viac ako vítaný. Avšak pozor, klimatizácia produkujúca príliš studený vzduch sa zvykne podpísať na viacerých zdravotných ťažkostiach (prechladnutie, prievan, zápaly atď.). Riešením je stropná klimatizácia s difúzorom, ktorý prúdiaci vzduch rovnomerne zmieša s teplým a zároveň zabráni jeho priamemu fúkaniu (prúdeniu). Vlna chladného vzduchu sa teda postupne vmiešava do okolitého vzduchu a interiér je rovnomerne vychladzovaný. Difúzor vám – ako jediní na Slovensku – vyrobíme, namontujeme aj nainštalujeme. Vaša klimatizácia bude dokonale pripravená na používanie. Naša ponuka taktiež zahŕňa profesionálne elektrické náradieručné náradie (aj náradie obľúbených značiek ako je Bahco, AEG či GRAPHITE). Okrem predaja poskytujeme aj kovovýrobu na zákazku.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať