Mediatel - firemný online marketing

KLIMACHLAD s.r.o. – klimatizácie rôznych typov

- 19. júla 2020
Kategórie
ilustrácia - web

Zaoberáme sa predajom kvalitných klimatizácií, ktoré v horúcom letnom období privedú do požadovaného priestoru chladný a osviežujúci vzduch. Sme kvalitná a osvedčená spoločnosť s množstvom skúseností a spokojnými zákazníkmi, ku ktorým sa môžete pridať aj Vy.

klimatizácie

Pod stropná klimatizácia

Tento typ klimatizácie je veľmi populárny. Nájdete ju najmä vo väčších priestoroch ako sú napríklad obchody, reštaurácie a podobné, pretože ide o jemne špecifickejší typ klimatizačnej jednotky. Tieto pod stropné klimatizačné jednotky sa umiestňujú pod strop, kde perfektne zapadá do akéhokoľvek interiérového dizajnu a využije naplno svoje atribúty. Má možnosť nastavenia smeru prúdenia vzduchu a veľa iných vlastností.  Tento typ klimatizácie v našej ponuke nájdete od osvedčených značiek LG, Toshiba alebo Carrier.

Nástenná klimatizácia

Jeden z najobľúbenejších typov klimatizačných jednotiek na trhu je práve nástenná klimatizácia, pretože jej využitie je odlišné- nájdete ju v  rôznych priestoroch od bytov až po reštaurácie.  Druhy tejto klimatizácie sa líšia najviac v spôsobe filtrovania vzduchu, no vždy sa umiestňujú tak 10cm pod stropom a kvalita klimatizácií od nás je zaručená. Výhody tejto klimatizácie sú naozaj v širokom spektre, napríklad sa stáva aj čističkou vzduchu a postará sa o elimináciu roztočov, baktérií a iných alergénov.

Parapetná klimatizácia

Už podľa názvu viete, že montáž parapetnej klimatizácie bude rýchla a jednoduchá na parapetu pod okná vhodná do všeobecne menších priestorov, nie len do bytov a domov. Poslúži ako kvalitná náhrada nástennej klimatizácie. Ich plochý tvar zaistí, že dizajn priestoru nijak nenarušia práve naopak.  Sú veľmi praktické a nenápadné.  Tento typ klimatizačnej jednotky ponúkame od značiek LG, Toshiba a Carrier v rôznych štýlových prevedeniach.

Mohlo by vás zaujímať