Mediatel - firemný online marketing

Kartáčovanie dreva si vyžaduje špeciálne prístroje

- 27. júla 2021
ilustrácia - web

Naša spoločnosť disponuje technikou, nazývanou kartáčovanie dreva. Je to istý spôsob úpravy dreva a tiež drevených profilov, ktorú vám ponúkame. Na túto techniku sa samozrejme využívajú špeciálne kefy. Nechajte sa inšpirovať od profesionálov radi vám poskytneme profesionálny servis.

Kartáčovanie dreva sa u nás jednoducho oplatí

Naše špeciálne prístroje odstraňujú pri kartáčovaní dreva mäkké povrchové vlákna a tým pádom sa vytvorí na dreve kresba, pri ktorej vystúpi tvrdšia zložka s veľmi jedinečným vzhľadom. Kartáčovanie dreva najmä dopomáha tomu, že vaša napríklad drevená terasa nebude s nijakou inou rovnaká. Každé drevo je iné a pomocou techniky, akou je kartáčovanie dreva to ľahko dosiahnete. V našich službách nájdete kartáčovanie mäkkých drevín, tvrdých drevín alebo aj kartáčovanie hranolov, akými môžu byť KVH hranoly, alebo BSH hranoly. Kartáčovanie dreva je u nás jednoznačne výhodné, pretože používame kvalitný stroj priamo z Rakúska so značkou FELDER. Takisto vám vieme vykartáčovať dokonca aj tovar, ktorý nie je u nás priamo zakúpený. Pri malých množstvách vám to spravíme na počkanie a za nízke ceny.

Kartáčovanie dreva

S kartáčovaním dreva vám ponúkame ďalšie skvelé možnosti

Veľkou výhodou kartáčovania dreva je to, že borovicové a smrekové dreviny nadobudnú týmto procesom dlhšiu životnosť. To vám všetko vieme poskytnúť. Je to výhodné najmä, pokiaľ chcete tento proces použiť na terasu, podlahu alebo napríklad na interiérový obklad. Naši odborníci vás skvelo usmernia, pokiaľ sa nebudete ostýchať nás kontaktovať. V našej ponuke je možné nájsť aj severské drevo, ktoré je veľmi obľúbené a trendy a stalo sa najpoužívanejším a najkvalitnejším materiálom. Takisto si viete u nás dohľadať aj termodrevo. Naša ponuka služieb, pod ktoré spadá aj spomínané kartáčovanie dreva je veľmi bohatá a v tomto smere si držíme prvenstvo na trhu. Spolupracujeme aj so zahraničnými klientami, ktorí sú priamo overení a spoľahliví. Neváhajte sa obrátiť na našu spoločnosť Slov-DV.

Mohlo by vás zaujímať