Mediatel - firemný online marketing

Kamenárstvo v Hlohovci – to sú výrobky z kameňa s dušou

- 8. novembra 2022
ilustrácia - web

Naše kamenárstvo v Hlohovci – kamenárstvo Muraňa sa venuje spracovaniu kameňa a kamenárstvu už dlhé roky. Našimi rukami prešli už stovky kusov kameňa, ktoré sme premenili na umelecké diela či predmety s pridanou, estetickou alebo citovou, hodnotou. Naše kamenárstvo sa venuje kamenárstvu komplexne, aj preto dokážeme našu výrobu na mieru prispôsobiť vašim požiadavkám.

Kamenárstvo, ktoré sa venuje cintorínskej architektúre aj výrobe dizajnových prvkov

Kameň je jedinečným materiálom. Vďaka svojej pevnosti je jeho použitie vhodné naozaj v mnohých oblastiach. Vďaka svojej kráse je zas využívaný aj v umeleckej a dizajnovej oblasti. Naše kamenárstvo Muraňa v Hlohovci sa venuje výrobe z kameňa už dlhé roky. Vďaka tomu sa nám podarilo získať mnohé, pre nás mimoriadne cenné skúsenosti.

Rukami našich skúsených majstrov prešli naozaj stovky kameňov, z ktorých sme vytvorili diela či predmety podľa predstáv našich klientov. Pri kamenárstve vkladáme do práce s kameňom aj kúsok duše. Vždy ide o kus umenia. Je pre nás radosťou dostávať ho bližšie k vám. Aj preto sme naše služby a výrobu zamerali komplexne. Venujeme sa cintorínskej architektúre aj výrobe interiérových a exteriérových stavebných prvkov.

kamenárstvo

Originálna a jedinečná výroba z kameňa? Jedine v našom kamenárstve

Kamenárstvo je krásnym remeslom. Naša práca nás baví. Sme radi, keď vám môžeme našimi výrobkami robiť radosť, vyčariť úsmev na tvári alebo spríjemniť každodenné dni. Aj preto sa v oblasti kamenárstva venujeme interiérovej aj exteriérovej výrobe. Z kameňa vyrábame napríklad krby, kuchynské mramorové dosky, tabule či iné doplnky do interiéru aj do exteriéru.

Zároveň, s citom a s úctou pristupujeme k cintorínskej architektúre. Z kameňa vyrábame smútočné tabule, pomníky, platne na hroby aj rôzne doplnky. Samozrejme, radi si vypočujeme vaše požiadavky a výrobu prispôsobíme vašim predstavám. Či už hľadáte spoľahlivé kamenárstvo v Hlohovci alebo kamenárstvo v Trnave, na nás sa môžete obrátiť. Neváhajte nás kontaktovať.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať