Mediatel - firemný online marketing

Jozef Litvák – PROFI KOMÍNY

- 30. júla 2020
Kategórie
ilustrácia - web

Rozpadáva sa vám komín tehlička po tehličke? Dajte ho opraviť skôr než spadne a spôsobí škody na majetku vám či susedom. S profi komínmi bude zase ako nový. 

Investovať do komína sa oplatí

Často si ľudia komín nevšímajú a k jeho oprave, či výmene za nový prichádza až keď je v havarijnom stave alebo narobil škody. Prestavby komínov sú preto z času na čas nevyhnutné. Ako však rozpoznať, že váš komín má už lepšie časy za sebou? 

  • badáte rozpadnuté murivo alebo kryciu dosku
  • vypadáva malta
  • praskne komínová vložka alebo nadstrešná časť komína

To sú len niektoré z prípadov, kedy je nutná výmena komína. Pokiaľ budeme problémy zanedbávať a dlhodobo prehliadať, môže prísť k množeniu nebezpečného CO2, čo neraz vedie k požiarom. 

Na výber máte zo širokej škály komínov

Ak sa rozhodujete, ktorý komín je pre vás ten správny, prinášame vám základný prehľad.

·         Fasádne trojvrstvové komíny do exteriéru

Patria medzi obľúbené typy komínov a ako už aj v názve spomíname sú vhodné do exteriéru na fasádu. Najčastejšie ich staviame na novostavby, prestavby starých komínov, ale aj na stavby, ktorým chýba základ.

·         Kondenzačné plynové komíny ušetria na energiách

Druhou alternatívou je práve kondenzačný komín, kde v špeciálnom kotle prichádza k procesu kondenzácie. Vďaka tomu sa ochladzujú spaliny a vodná para odovzdá teplo, ktoré by uniklo klasickým komínom do ovzdušia.

·         Nerezové komíny zabezpečia estetickú aj praktickú funkciu

Tento typ komínov je nielen pekný, ale zaručuje aj jednoduchú montáž, 100% bezpečnosť aj pri vyšších teplotách a dlhotrvácnosť. 

·         Plynové komíny bezpečne odvedú spaliny

Pokiaľ vlastníte plynový kotol alebo krb, rozhodne si budete pochvaľovať práve tento komín. Zaručí vám pravidelné odvádzanie spalín do ovzdušia. 

Frézujeme, vložkujeme a staviame

Ak hľadáte kompletnú starostlivosť od stavby, cez frézovanie, vložkovanie, či prestavbu, u nás nájdete všetko pod jednou strechou. Nespoliehajte sa na lacnú a nekvalitnú prácu. Napíšte nám prostredníctvom kontaktného formuláru alebo priamo zavolajte na uvedené telefónne čísla. S radosťou vám poradíme a vyberieme pre vás komín na mieru.

Mohlo by vás zaujímať