Mediatel - firemný online marketing

JK Slovakia – špecialisti na nízkoenergetické domy

- 11. júla 2020
ilustrácia - web

Dá sa postaviť dom v rýchlom časovom horizonte, s nízkymi nákladmi na prevádzku a ešte aj s originálnym dizajnom? U nás v JK Slovakia máme na to jasnú odpoveď. Áno, dá sa to. Našim cieľom je vyrobiť funkčný a originálny dom, ktorý bude stelesnením Vašich snov, charakteru či povahy.

Montované nízkoenergetické domy

V časoch stále väčšieho zadĺženia sa formou hypotéky ľudia hľadajú kompaktné riešenie pre svoje bývanie. Už len samotná predstava, že na stavbu vysnívaného domu treba obstarať náročný projekt, stavebné povolenie, stavbu samotnú či finálne dokončovanie interiéru, jedná sa o pomerne náročný proces. Všetko stojí veľa času a samozrejme aj peňazí. Riešením sú preto montované domy. Výhodou montovaných domov je kombinácia dreva s dômyselne zapracovanými najnovšími technológiami. Veľmi podstatným a dôležitým faktom pri montovaných domoch je aj to, že sú originálne, nakoľko pri ich výstavbe sa realizujú zákazníkové požiadavky, ktoré premieňame do reality. Montované nízkoenergetické domy sú tak správnou voľbou pre tých, ktorí túžia po originálnom dome podľa svojich predstáv.

Drevodom a drevostavby na kľúč

Vedeli by ste odlíšiť drevodom od murovaného? Náš proces výroby je nastavený na najvyššej kvalitatívnej a technickej úrovni, takže po dokončení domu, by ste nedokázali rozoznať, či sa jedná o murovaný dom alebo drevodom. No a prečo práve drevodom? Drevo je už od nepamäti výborným stavebným materiálom, vďaka svojim vynikajúcim a nenapodobiteľným vlastnostiam. Drevo má skvelé tepelné a zvukové izolačné schopnosti. Okrem toho má neobmedzenú využiteľnosť. Pri výrobe drevostavby na kľúč zohľadňujeme proces stanovený v presných ôsmich krokoch. Výstavba nízkoenergetických domov je ekonomicky výhodná, časovo nenáročná a v otázkach prevádzkových nákladov neporovnateľne nižšia v porovnaní s murovaným domom a panelákovým bytom.

Mohlo by vás zaujímať