Mediatel - firemný online marketing

Inštalatér Ivan – vodoinštalatérske a kúrenárske práce pod jednou strechou

- 31. júla 2020
Kategórie
ilustrácia - web

Pokazené vodovodné potrubie, či WC? Nepríjemnosti, ktoré sa raz za čas stanú každému z nás. Nechajte montáže, opravy vodoinštalácie a kúrenia na odborníka. Vodoinštalatér a kúrenár Bratislava sa postará o každý neduh, ktorý trápi vašu domácnosť.

Vodoinštalatérske práce na počkanie

Vedeli ste, že človek za život v priemere presedí na záchode až okolo 3 mesiacov? Je preto pre náš život neoddeliteľnou súčasťou a potrebujeme, aby fungoval bezchybne. Ak sa vám však pokazí je na čase zavolať vodoinštalatéra.

Som certifikovaný odborník v oblasti vodoinštalatérskych prác a preto s radosťou pomôžem s každým problémom, ktorý trápi váš záchod. Ponúkam rýchle opravy všetkých častí ako sú splachovacia nádrž, prívod vody, ventily pre prívod vody do WC, tesnenie, či splachovač. 

Sedemročné skúsenosti vodoinštalatéra však vedia, keď už nie je šanca na záchranu a vtedy prichádza na rad výmena záchodov za nové. 

Certifikovanému opravcovi toaliet v Bratislave značiek Geberit, Viega, Alcaplast, Sanit, Jika, Grohe, Liv, Ideal Standard a mnohých ďalších však môžete veriť. Svoju prácu spravím vždy kvalitne a na čas.

Zaistím teplo vášho domova

Ak uvažujete nad výmenou radiátorov za novší typ alebo za podlahové kúrenie, tu ste na správnom mieste. Nové rebríkové radiátory s kvalitnými termostatickými ventilmi a hlavicami pre reguláciu tepla oceníte doma, vo firme, či v iných spoločenských priestoroch. 

Pokiaľ rekonštruujete dom, odporúčam staviť na kvalitné vykurovacie telesá, ktorých montáž vám viem zaručiť počas rekonštrukčných prác a zohľadniť aj ostatné prerábky vo vašej domácnosti. 

Ak ste rozhodnutí pre podlahové kúrenie v ponuke nájdete aj montáž rozvádzačov a systémových dosiek. Podlahové kúrenie je vynikajúcim riešením pre alergikov, keďže sa prach neusádza na rebrinách v radiátore. Teplo rovnomerne stúpa do celej miestnosti a tak zaručí príjemné prostredie. 

Kontaktujte ma

Pokiaľ hľadáte vodoinštalatérske alebo kúrenárske práce neváhajte zavolať na telefónne číslo 0917 218 689 alebo mi napíšte prostredníctvom mailu, či kontaktného formuláru. Na všetky vaše otázky s radosťou odpoviem a dohodnem s vami najlepšie riešenie problému vo vašej domácnosti.

Mohlo by vás zaujímať