Mediatel - firemný online marketing

Ing. Rudolf Knut – Botox, laserová epilácia a bielenie zubov

- 29. júla 2020
ilustrácia - web

Skrášľovanie je obľúbená činnosť najmä u žien. Naša spoločnosť poskytuje kvalitné služby v oblasti skrášľovania pier, zubov a iných partií tela.

Botox a jeho účinky

K mladistvému vzhľadu a vyhladeniu vrások sa dá dopracovať aj bez chirurgických zákrokov opakovaným aplikovaním botoxu. Vypnutie pleti s prirodzeným efektom dosiahnete po prvom aplikovaní na približne 3 mesiace, po druhom na polroka a po treťom na 9-12 mesiacov. Trvalý výsledok Vám teda nemôžeme zaručiť, je potrebné aby klient dochádzal aspoň 1x ročne  pre účinok botulotoxínu. Čo je botox? Je to kozmetická forma produktu baktérie CLOSTRIDIUM BOTULINUM. Používa sa v liečbe vrások na čele, pri koreni nosa, pri vonkajších očných kútikoch a pri redukcii vrások na krku.

Laserová epilácia

Aby sme znížili bolestivosť epilácie, používame  kvalitný a osvedčený diódový laser MedArt 435. Laserová epilácia či depilácia? Efektívnejšia a trvalejšia je laserová epilácia, pretože odstráni chĺpky aj s ich cibuľkou, no pri depilácií iba viditeľnú časť chĺpka čo znamená, že je potrebné jej opakovanie. Pre správnu epiláciu je potrebné si aspoň 4 týždne nevytrhávať chĺpky. Je dovolené chĺpky pred ošetrením oholiť žiletkou aby laser mohol preniknúť až ku korienku chĺpka. Interval Vašich návštev je 1x do mesiaca alebo podľa dohody. Trvalú laserovú epiláciu vykonávame vo všetkých lokalitách celoročne aj na opálenej pleti.

Bielenie zubov

Každý chce mať krásny žiarivý úsmev. V ponuke našich služieb nájdete aj okrem iných aj kvalitné bielenie zubov za veľmi výhodné ceny. Tento druh bielenia zubov môžete využiť aj s citlivými zubami. Naša kozmetická metóda bielenia zubov je bezbolestná a nepoškodzuje zubnú sklovinu. Pre dlhodobý biely vzhľad je potrebná zdravá strava a opakované návštevy ošetrenia.

Mohlo by vás zaujímať