Mediatel - firemný online marketing

I Cubed spol. s.r.o. – Renovácia drevených podláh

- 24. júla 2020
ilustrácia - web

Sme malá firma zaoberajúca sa stavebnými činnosťami – konkrétne realizáciou špeciálnych interiérových a exteriérových prvkov.  Preniesť Vaše predstavy na papier alebo zvizualizovať  daný projekt zaisťuje naša spolupráca s interiérovým dizajnérom.  Spokojnosť našich zákazníkov kladieme na prvé miesto a urobíme všetko pre najvyššiu kvalitu našej práce. Iste oceníte nie len našu kvalitu ale aj flexibilitu, vedomosti a naše skúsenosti v obchode. Naši vyškolení zamestnanci sú vzdelaní na rôznych Univerzitách alebo remeselných školách so špecializovanými školeniami.

Široká ponuka služieb

Sme odborník na riešenia, ktoré zaručene fungujú. Ponúkame Vám široké portfólio servisov,  ktorými sa snažíme vyplniť medzeru na trhu v tejto oblasti. Sme hrdí, že z blízkej minulosti i predchádzajúceho obdobia máme tú najosvedčenejšiu referenciu – spokojných zákazníkov.  Venujeme sa nielen renovácií drevených podláh, ale aj čisteniu, údržbe a oprave terás, rekonštrukcie rozličného druhu interiérov a exteriérov, opravy oplotení a interiérových doplnkov ORAC . Jednou z najnovších ponúkaných služieb od nás je doživotná  údržba a čistenie terás pre našich zákazníkov zadarmo, pretože je započítaná v sume za terasu. Čo teda znamená, že touto výhodnou ponukou získate okrem krásnej a kvalitnej terasy aj každoročnú starostlivosť o terasu. Vďaka tomuto servisu budete mať terasu stále dokonalú, ako novú aj po niekoľkých rokoch. Naša spoločnosť Vám ponúka aj odborné poradenstvo v akejkoľvek oblasti s našimi službami. Neváhajte sa na nás obrátiť s otázkami a požiadavkami.

I Cubed spol. s.r.o. – Renovácia drevených podláh - 1

renovácií drevených podláh používame osvedčené pracovné postupy s použitím bezprašného systému na brúsenie drevených podláh. Vďaka tejto technológií nie je potrebné vynaložiť toľko úsilia s nadmerným upratovaním priestoru.

Mohlo by vás zaujímať