Mediatel - firemný online marketing

Hypotéka – ako sa k nej dostať

- 9. novembra 2022
ilustrácia - web

Dnes je hypotéka pomerne bežným javom pri financovaní kúpy vysnívanej nehnuteľnosti. Ako si vybrať tú najvýhodnejšiu spomedzi bankových ponúk? Hypotekárni špecialisti v RE/MAX Stork vám radi pomôžu a poriada, ako postupovať. S nami ste už len krok s novému bývaniu či podnájmu.

Pomoc pri riešení hypotéky

Nepostačujú vám vaše financie na okamžitú kúpu nehnuteľnosti? Hypotéka je výborným riešením. V RE/MAX Stork sme experti na reality, a preto vám dokážeme perfektne poradiť nielen pri ich kúpe, ale aj financovaní. Hypotéka vám pri splnení podmienok bude schválená na kúpu nehnuteľnosti, príp. jej výstavbu alebo rekonštrukciu. Aby ste sa nestratili v spleti byrokracie, dokumentov, obhliadok atď., kontaktujte našich špecialistov. Nájdeme vám vysnívanú nehnuteľnosť a pomôžeme s potrebnými administratívnymi úkonmi (kúpna zmluva, hypotéka atď.). Naším cieľom je odbremeniť vás od zbytočných starostí, ktoré prináša hypotéka alebo kúpa/prenájom nehnuteľnosti.

hypotéka

Hypotéka a jej podmienky

Hypotéka predstavuje dlhodobý úver, ktorý je zabezpečený nehnuteľnosťou. Štandardne sa spláca 4 – 30, max. 40 rokov. Obdobie splácania záleží na dohode medzi bankou a klientom. Hypotéka ako bankový produkt má tri základné podmienky – plnoletosť žiadateľa (dovŕšený vek 18 rokov) a trvalý pobyt na Slovensku s občianstvom SR. V prípade dvoch žiadateľov je možná hypotéka aj vtedy, ak má žiadateľ občianstvo v cudzine, avšak trvalý pobyt na území Slovenska – jeden so žiadateľov totiž musí byť občan EÚ. Treťou podmienkou, bez ktorej nie je možná hypotéka, je príjem žiadateľa zo závislej činnosti alebo podnikania, resp. iný príjem, ktorý je žiadateľ schopný zdokladovať. Do pozornosti dávame našu hypokalkulačku (dostupná na remaxstork.sk/hypokalkulacka), vďaka ktorej si viete porovnať možnosti hypoték za pár sekúnd. Ak potrebujete spoľahlivého partnera pri kúpe nehnuteľnosti, sme vám k dispozícii. Taktiež sme špecialisti aj na predaj domov a predaj bytov, najmä v Bratislave a okolí.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať