Mediatel - firemný online marketing

Hliníkové žalúzie – poznáte ich hlavné výhody?

- 6. novembra 2022
ilustrácia - web

Hliníkové žalúzie – to je moderné tienenie s množstvom jedinečných výhod. Práve hliníkové žalúzie sú čoraz vyhľadávanejšie. Niet sa čomu čudovať, nakoľko okrem kvalitného tienenia sú aj skvelým dizajnovým doplnkom každého interiéru.

Viete prečo sa rozhodnúť pre hliníkové žalúzie?

Moderné, dizajnové a hlavne funkčné. Presne také sú nami ponúkané hliníkové žalúzie. Naša firma GARWIN zabezpečuje široké spektrum činností a ponúka produkty pre domácnosti. Pomôžeme vám vybaviť vaše interiéry aj exteriéry tak, aby ste sa v nich cítili komfortne a zároveň tak, aby vám dokonale slúžili. Hliníku dôverujeme a poznáme jeho jedinečné funkčné vlastnosti. Aj preto vám ponúkame nie len hliníkové žalúzie, ale aj hliníkové pergoly či dokonca hliníkové ploty.

Hliníkové žalúzie sú dnes už azda tou najpopulárnejšou exteriérovou tieniacou technikov s univerzálnym využitím. Postarajú sa o dokonalé tienenie a navyše počas letných mesiacoch eliminujú prehrievanie interiérov. Takže vám pomôžu aj so šetrením energie za klímu. Moderné a dizajnové riešenie v podobe hliníkových žalúzií si zamilujete pri celoročnom používaní.

hliníkové žalúzie

Poznáte hlavné výhody hliníkových žalúzií?

Naše hliníkové žalúzie sú doslova žalúziami snov. V zatvorenom stave dokážu zadržať viac než 90 % tepelnej energie a odtieniť až zhruba 85 % tepelného žiarenia. To sú viac než pozitívne čísla. Naše hliníkové žalúzie tak slúžia nie len na reguláciu svetla, ale sú tiež skvelým termoregulačným prvkom, keďže dokážu zachytávať sálajúce vonkajšie teplo.

Prekvapí vás aj ich jednoduchá údržba a nenáročné čistenie. Pre viac informácií sa na nás môžet kedykoľvek obrátiť. Nezabúdajte, že v našej ponuke nájdete aj ďalší funkčný a moderný sortiment pre interiéry, ako napríklad posuvné dvere. Zabezpečíme tiež realizáciu krásnych zimných záhrad a postaráme sa o prekrytie bazéna na vašom dvore či celkovo v exteriéroch. Neváhajte nás kontaktovať.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať