Mediatel - firemný online marketing

Hliníkové zábradlie – správna voľba pre balkóny bytov aj domov

- 7. júla 2023
ilustrácia - web

Článok v skratke:

Zábradlie plní bezpečnostné funkcie a je dizajnovým doplnkom bývania.

Hliníkové modely zábradlí na mieru sa vyznačujú odolnosťou, stálosťou a nadčasovým dizajnom.

Slúžiť vydržia mimoriadne dlhé obdobie.

zábradlie

Naša firma GA-RO sa špecializuje na realizácie vysokokvalitných hliníkových zábradlí. Práve zábradlie z hliníka sa vyznačuje mnohými jedinečnými vlastnosťami. Spomenúť je možné napríklad vysokú odolnosť, dlhoročnú stálosť materiálu, nenáročnú údržbu či moderný a elegantný dizajn. Hliníkové zábradlie pre vás vyrobíme na mieru. Stačí si vybrať z našej ponuky.

Aké zábradlie si zvoliť – hliník alebo nerez?

Pokiaľ hľadáte pevné a odolné zábradlie, ktoré vám vydrží slúžiť desiatky rokov, potom sa pravdepodobne rozhodujete medzi zábradlím z hliníka a zábradlím z nerezu. Oba materiály sa vyznačujú podobnými vlastnosťami, čo sa týka stálosti, odolnosti aj kvality. Hliníkové zábradlie aj to nerezové vám vydržia spoľahlivo slúžiť naozaj dlhodobo.

Rozhodujúcou pri výbere zábradlia môže byť cena. Tá je pri hliníkovom zábradlí štandardne nižšia. Jeho kvalitatívne vlastnosti sú však na tej najvyššej úrovni. Naša firma GA-RO sa špecializuje na výrobu a montáž hliníkového zábradlia. To v súčasnosti patrí medzi najobľúbenejšie a najpoužívanejšie typy zábradlí na Slovensku. Vhodné je ho kombinovať aj s rôznymi ďalšími materiálmi, ako napríklad s bezpečnostným sklom, HPL doskou alebo kompozitnou doskou.

Zvýšte bezpečnosť aj úžitkovosť vášho balkónu

Balkón bez zábradlia môže byť vyslovene nebezpečným. Aj preto je zábradlie akýmsi štandardom pre každý balkón. Nami ponúkané hliníkové zábradlie je vhodné ako pre byty, tak aj pre domy či na chaty a chalupy. Nie len, že vďaka nemu zvýšite bezpečnosť používania balkónu, ale aj rozšírite možnosti jeho využiteľnosti.

Balkón je použiteľný nie len na sušenie oblečenia, ale aj na relax, posedenia s blízkymi, každodenné popíjanie rannej kávy či dokonca na pestovanie kvetín. Naša firma realizuje aj zasklenie terasy pre domy a zasklenie balkónov pre byty. Ak sa rozhodnete využiť zasklenie, váš balkón dokážete premeniť na harmonickú zimnú záhradku. Nakoľko nám záleží na vašom pohodlnom bývaní – medzi našimi službami sa nachádza aj fotovoltaika, ktorá zvýši komfort vášho bývania a zníži náklady za energie. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Prečítajte si tiež:

Prečo je fotovolatika vo výplní zábradlia skvelým riešením?

Zasklenie terasy – rozhodnutie, ktoré neoľutujete!

Zábradlie pre bezpečnosť aj dizajn

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať