Mediatel - firemný online marketing

Herd Studio – špecialisti na výrobu pecí

- 20. júla 2020
ilustrácia - web

Dlhých 19 rokov na trhu v oblasti výroby a stavania pecí na pizzu nás posúva stále ďalej. Sme špecialisti na výrobu a stavanie pecí na pizzu a máme skúsenosti v oblasti alternatívneho vykurovania (krby, pece, sporáky). Našim zákazníkom prinášame overené slovenskú kvalitu.

Renomované pece na pizzu

Bez kvalitnej pece ani tá pizza nechutí tak, ako by mala. Každá kvalitná pizzeria chce mať poriadnu pec na pizzu. Renomované pece na pizzu prinášame našim zákazníkom už dlhých 19 rokov. Naše pece na pizzu sú vyrábané z certifikovaných materiálov podľa platnej legislatívy. Pri každej jednej peci sa kladie vysoký dôraz na kvalitu. Naše pece na pizzu spĺňajú prísne ekologické kritéria a verte, či nie, ušetria vám nemalé prostriedky vynaložené na energiu. Naše pece na pizzu sa skladú z podstavy (kovovej alebo stavanej), tepelných izolácií dna a samotného ohniska. Ohnisko tvoria odliatky zo špeciálneho žiarobetónu s vysokým obsahom porcelánu.

Pece na pizzu do každej prevádzky

Okrem výroby a stavania pecí na pizzu sa zaoberáme aj poradenstvom pri zariaďovaní a prevádzkovaní pizzérií. Nespornou výhodou našich pecí je aj fakt, že po dôkladnej obhliadke a konzultáciách s architektom a samotným investorom vám dodáme výrobok presne podľa vašich predstáv. Naše pece na pizzu vám vieme postaviť presne na mieru, čo sa od dovážaných pecí očakávať nedá. Investícia do výroby pecí sa u nás pohybuje už od 2.200 eur a návratnosť sa pohybuje na úrovni dvoch rokov. Životnosť našich pecí je na úrovni 10 rokov a záručný servis vám bezplatne poskytneme po dobu dvoch rokov. Samozrejmosťou je aj doživotný pozáručný servis. Doprajte vašim zákazníkom upečenú pizzu s nezameniteľnou vôňou a chuťou, vďaka čomu sa k vám budú vaši zákazníci pravidelne vracať.

Mohlo by vás zaujímať