Mediatel - firemný online marketing

GEOTHERM – energeticky úsporné systémy vykurovania

- 30. júla 2020
ilustrácia - web

Kúrenie a chladenie priestoru sú dve najzákladnejšie funkcie každého obytného priestoru. Podlahové vykurovanie je určené ako do bytových, tak aj do priemyselných oblastí, ktoré zabezpečujeme profesionálnymi a certifikovanými pracovníkmi.

Podlahové kúrenie do každého obytného priestoru

Za vyše desať rokov nášho pôsobenia na trhu máme za sebou vyše 300 000 m2 inštalácií podlahového vykurovania a stovky namontovaných tepelných čerpadiel a kotlov. Podlahové kúrenie navrhujeme a inštalujeme pre akékoľvek obytné aj priemyselné priestory. Najväčšou výhodou podlahového kúrenia je úspora energie a vysoký komfort. Okrem podlahového kúrenia nesmieme zabúdať ani na tzv. katexovú úpravu vody, ktorá zmäkčuje vodu na princípe iónovej výmeny. Vodný kameň totižto vytvára pevné usadeniny na rozvodoch a znižuje prietok vody, čo má za následok zvýšenie nákladov za energiu a zvýšenie spotreby pracích a čistiacich prostriedkov.

Tepelné čerpadlo a plynový kotol

Stále viac obľúbené tepelné čerpadlá vám radi navrhneme a nainštalujeme. Naši pracovníci navrhujú systémy vykurovania, vetrania a chladenia na dlhodobú a úspornú prevádzku. Pomôžu vám vybrať a namontovať správne čerpadlo pre váš domov, či prevádzku. V Geotherm pracujeme iba s výrobkami a komponentmi od renomovaných dodávateľov. Dôležitou súčasťou vykurovania sú aj plynové kotle, ktoré zvyšujú účinnosť vykurovania, znižujú obsah škodlivín a CO2 a znižujú spotrebu energie. Okrem toho majú tichú, čistú a pohodlnú prevádzku. Plynový kotol ponúka zníženie nákladov na energie a napĺňa požiadavku na zvýšenie ochrany životného prostredia. Neváhajte sa obrátiť na odborníkov z Geotherm, ktorí vám ochotne poradia v oblasti vykurovania a chladenia.

Mohlo by vás zaujímať