Mediatel - firemný online marketing

Frézovanie dreva pre výrobu atypického nábytku

- 9. mája 2022
ilustrácia - web

Pri frézovaní dreva používame viac, ako iba stroj

Vyrábame nábytok, ktorý ocenia rovnako dobre fanúšikovia vidieckeho štýlu ako aj fanúšikovia elegancie a moderného štýlu. Súčasťou výrobného procesu je frézovanie dreva, vďaka čomu dokážeme vyrábať aj atypické druhy nábytku. Nielen postele, skrine či stoličky, ale skutočne akýkoľvek typ nábytku podľa vašich predstáv. Pridanú hodnotu pri frézovaní dreva u nás netvoria iba moderné stroje a technológie, ale práve ľudský potenciál. Ten zahŕňa skúsenosti s prácou s drevom ako aj zmysel pre detail a remeselnícku zručnosť. Využite naše služby a doprajte si nábytok podľa vašich predstáv. Postele, skrine, ako aj nábytok na mieru to všetko vo vysokej kvalite získate od slovenského výrobcu Drevotip. Sme výrobcom ekologického nábytku z bukového, smrekového a dubového masívu.

frézovanie dreva

Frézovanie dreva patrí k našej výrobe

V našej ponuke nájdete rôzne typy nábytkov. Niektoré majú štandardné rozmery či veľkosti iné sú vyrábané priamo na mieru. Drevo je materiál, s ktorým je možné sa hrať a vyrábať z neho rôzne nábytky či hračky. Preto aj u nás patrí frézovanie dreva medzi činnosti, ktoré nám umožňujú hrať sa s drevom. Špeciálne to využívame pri výrobe originálnych kusov nábytkov z masívneho dreva, aby sme dosiahli detailne prepracovaný vzor. Kvalitný masívny nábytok má totiž svoju nadčasovú hodnotu. Netreba zabúdať ani na fakt, že životnosť masívneho nábytku počítame nie na roky, ale na desaťročia. Neváhajte nás osloviť s vašou požiadavkou na originálny a jedinečný kus nábytku. Sme tu pre vás od roku 2001 a vyrábame pre vás kvalitný a ekologický nábytok, ktorý vydrží desaťročia.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať