Mediatel - firemný online marketing

Flexotlač v oblasti Slovenskej a Českej republiky

- 5. novembra 2022
ilustrácia - web

Zameriavame sa predovšetkým na tlačiarenský priemysel, do ktorého spadá flexotlač a tiež hĺbkotlač obalov. Pôsobíme v oblasti obalovej techniky a polygrafie. Naše sídlo sa nachádza v Bratislave a všetky naše produkty poskytujeme na území Slovenskej, ale aj Českej republiky. Sme K+R PRINT, s. r. o. a máme na konte spokojných zákazníkov.

Ak flexotlač, tak iba v spojení s našou spoločnosťou

Sme obrovským dodávateľom pre tlačiarne, ktoré disponujú technológiou flexotlače a hĺbkotlače. Zabezpečujeme pre vás všetko od dodávky prístrojov, rôznych strojov, tiež náhradných dielov a iného materiálu. Flexotlač je tlačová forma, ktorá si vyžaduje znalosti a my vám ich poskytujeme. Zabezpečíme vám takisto aj spotrebný a tiež pomocný materiál, ktorý je určený práve do výroby a tiež do laboratórií. V autorizácií nami zastupovaných firiem jednoducho disponujeme potrebnými znalosťami a know-how. To znamená, že so zákazníkmi sme v spojení aj naďalej a predajom flexotlače to u nás nekončí. Radi vám poskytneme príslušný servis a tiež poradenstvo.

flexotlač

Ohľadne flexotlače vám náš skúsený tím veľmi rád poradí

Pokojne navštívte aj našu internetovú stránku zameranú na flexotlač. Pokiaľ svoj hľadaný produkt ale náhodou nenájdete, jednoducho nás kontaktujte. Zavolajte nám a my určite nájdete riešenie vyhovujúce obom stranám. Tešíme sa z každej novej spolupráce, ktorá je zameraná na tlačiarenský priemysel a flexotlač. Disponujeme totiž skúseným tímom, ktorý sa snaží vždy a za každých okolností vyhovieť svojim zákazníkom. Zastupujeme renomovaných výrobcov Európskej únie, ktorí majú dlhodobú tradíciu na trhu. Referencie a samozrejme aj príslušné certifikáty ISO predkladáme našim zákazníkom ihneď k ponuke.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať