Mediatel - firemný online marketing

Filter na vodu pre dokonale čistú a sviežu vodu

- 3. marca 2022
ilustrácia - web

Hľadáte filter na vodu, vhodný na úpravu a filtráciu pitnej vody? V AQUA.VIA nájdete niekoľko kvalitných modelov za super ceny. Ich úlohou je úprava vody zo studne alebo z vodovodnej siete, a to niekoľkostupňovou filtráciou (5, 6 a 7-stupňový filtračný systém) a technológiou reverznej osmózy.

Mimoriadna účinnosť filtra na vodu

Filter na vodu nájde využite v domácnostiach aj vo firmách, jednoducho všade tam, kde je potrebná úprava vody. Pohodlne ho umiestnite pod drez, do ľubovoľnej skrinky v kuchynskej linke, príp. do špajze alebo technickej miestnosti. Kvalitný filter na vodu s účinnosťou až 98 % odstráni všetky nežiaduce látky, ktoré vo vode nemajú čo robiť. Následne je voda mierne mineralizovaná, upraví sa jej pH tak, aby bola prospešná pre ľudský organizmus. Bez obáv ju môžete používať pri varení a iných aktivitách. Bude čistá, čerstvá a vhodná na každodenné pitie a konzumáciu.

filter na vodu

Výkonný filter na vodu

Filter na vodu máme v niekoľkých modelových prevedeniach, ktoré vynikajú výborným výkonom, kvalitatívnymi parametrami aj úžitkovými vlastnosťami. Sú obohatené mnohými vylepšeniami a doplnené kvalitnými komponentmi tak, aby garantovali prvotriednu filtráciu a úpravu vody. Medzi najobľúbenejší patria filtre na voduz radu OSMOTIC, na ktoré poskytujeme komplexnú predĺženú trojročnú záruku. Disponujú vylepšeným 5, 6 alebo 7-stupňovým filtračným systémom s RO membránou. Aktuálne najjemnejšou filtráciou vody je reverzná osmóza, považovaná za univerzálny vodný filter vysokej kvality. Vodu filtruje cez polopriepustnú membránu, ktorá je schopná zachytiť až 99 % vo vode rozpustených látok. Ak neviete, aký filter na vodu je pre vás najvhodnejší, radi vám pomôžeme pri výbere. V našej ponuke taktiež nájdete výdajník a zmäkčovač vody v niekoľkých modelových prevedeniach. A náš automat na vodu sa postará o zdravý pitný režim vašej rodiny či zamestnancov. Kontaktujte nás pre viac informácii.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať