Mediatel - firemný online marketing

FANCAR – predaj a servis Mitsubishi

- 29. júla 2020
Kategórie
ilustrácia - web

Fancar už dlhé roky prináša svojim zákazníkom predaj a kvalitný servis všetkých modelov značky Mitsubishi. Zárukou našej kvality a odbornosti je aj získané ocenenie „Dealer roka 2015”, ktoré pravidelne získavame. Zákazníkom ponúkame aj náhradné vozidlá počas trvania doby opravy.

Predaj a servis Mitsubishi

Spoločnosť Fancar s.r.o. ako autorizovaný predajca značky Mitsubishi zabezpečuje pre nových aj stálych zákazníkov kompletné služby v podobe predaja a servisu značky Mitsubishi. Predaj Mitsubishi má narastajúci trend aj vďaka kvalitným modelom v podobe ako Eclipse Cross, Outlander Phev, či nový Space Star a L200. Servis Mitsubishi  je vybavený širokým strojovým vybavením a profesionálnym personálom, ktorý vie, ako sa správne starať o vášho štvorkolesového miláčika. Disponujeme zariadeniami ako 6 zdvihákov, geometria, brzdová stolica, vyrovnávacia stolica s meracím zariadením pre opravu havarovaných vozidiel, plnička klimatizácie, testery a špeciálne náradie pre vozidlá Mitsubishi.

Mitsubishi Outlander Phev a Eclipse Cross

Medzi obľúbené modely značky Mitsubishi patrí jednoznačne SUV Mitsubishi Eclipse Cross. Okrem nadupanej výbavy vás upúta aj svojim ostro skloneným zadným oknom a posunutými hmlovými a smerovými svetlami do výrazných puzdier v prednej časti vozidla. Mitsubishi Eclipse Cross získalo prestížne dizajnové ocenenie „Good Design Award 2018”. Výrazným modelom, ktorý sa doťahuje na model Eclipse Cross je práve Mitsubishi Outlander Phev, ktorý sa stane vašim výborným pomocníkom na dlhých cestách. Unikátny systém pohonu 4×4 All Wheel Control využijete za každého počasia nielen v meste, ale aj v rôznych kútoch prírody. Jeho univerzálne využitie z neho robí ideálne vozidlo pre moderné rodiny s aktívnym životným štýlom.

Mohlo by vás zaujímať