Mediatel - firemný online marketing

Expol Trade – vykurovacia technika

- 8. júla 2020
ilustrácia - web

Už viac ako 25 rokov prinášame našim klientom vysoko kvalitné vykurovacie kotle renomovaných značiek STALMARK, EKOGREŇ, KG Elektronik, EKOPULSAR, ale aj slovenskú značku Expol. Naše služby zahŕňajú predaj, servis a inštaláciu kotlov kvalitnej vykurovacej techniky.

Kotle od renomovaných výrobcov ako Stalmark

Pre tých, ktorí potrebujú ušetriť miesto v kotolni je kotol značky Stalmark ako stvorený. Jeho moderný dizajn, funkčnosť a hlavne spoľahlivosť ocenili už mnohí zákazníci. Buďte jedným z nich aj vy. Automatizované kotle značky Stalmark sú rozdelené podľa veľkosti aj výkonu. Od menších po väčšie a od nižších výkonov až po tie s maximálnym výkonom a výrazným efektom. Sú výnimočné svojou jedinečnou konštrukciou, ktorá minimalizuje priestor a maximalizuje objem zásobníka. Budúcnosť je v ekologických riešeniach, ktoré sa dotkli aj svetových značiek. Vyberte si preto jednu z ekologických verzií kotlov Stalmark.

Vlastná značka kotlov Expol

Slovenská značka Expol je kotol vyrobený priamo našou spoločnosťou na základe našich dlhoročných skúseností v oblasti autokotlov a vykurovacej techniky. Pri jeho výrobe sme prihliadali na potreby našich zákazníkov. Veríme, že naša vlastná značka kotlov sa už dnes radí medzi špičku v oblasti, akou je práve vykurovacia technika. Kotle značky Expol spĺňajú náročné emisné triedy Európskej Únie. Pri našich kotloch má zákazník na výber aj s viacerých voliteľných doplnkov. Vyberte si kotol podľa typu spaľovania, či už kotol na eko hrášok, kotol na peletky, alebo kotol na uhlie. Neváhajte nám aj kedykoľvek zavolať a s výberom, či akýmikoľvek radami vám radi pomôžeme.

Kotly na pelety a kotly na pevné palivo

Je mnoho spôsobov spaľovania, ktoré zákazníci preferujú. Pravidelne využívané kotly na pevné palivo majú vysokú účinnosť kotla, čo zaručuje nízku spotrebu palivu. Naopak kotly na pelety majú aj auto mechanické čistenie horáka a vertikálno trubkového výmenníka tepla.Výhodou je automatické kúrenie, ktoré minimalizuje obsluhu kotolne až na niekoľko dní. Výber akéhokoľvek kotla však záleží od mnohých faktorov. Našim zákazníkom vždy odporúčame sa pred akoukoľvek kúpou poradiť s odborníkmi, ktorí sa problematike vykurovania rozumejú a majú v tejto oblasti dlhoročné skúsenosti.

Mohlo by vás zaujímať