Mediatel - firemný online marketing

EMILI-L – kuchyne na mieru

- 21. júla 2020
ilustrácia - web

Slovenská firma zamerané na výrobu moderných a značkových kuchýň. Kuchyne vyrábame presne na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Navrhujeme a konzultujeme každý detail, aby výsledný výrobok spĺňal moderné a štýlové kuchyne, ktoré pretrvajú roky.

Kuchyne na mieru do každej domácnosti

Zo všetkých miestností v domácnosti je kuchyňa miestom v ktorom trávime veľa času. Ráno, na obed aj večer. Pri zariaďovaní domácnosti si práve kuchyňa vyžaduje najviac pozornosti. Plánuje sa do detailov presne podľa požiadaviek majiteľa, tak ako si to predstavuje. Sme si vedomí množstva detailov na ktoré sa pri plánovaní kuchyne nezabúda. V EMILI-L vyrábame kuchyne na mieru do každej domácnosti. Máme skúsenosti s rôznymi požiadavkami a preto pri konzultácii dokážeme našim zákazníkom vyjsť v ústrety. Akékoľvek náročnosti a požiadavky našich zákazníkov pretavíme do krásnej a modernej kuchyne, ktorá bude pýchou domácnosti.

Moderné a štýlové kuchyne na mieru

Sme odborníci nielen na výrobu kuchýň, ale aj na výrobu moderných a štýlových kuchýň. Sme slovenský výrobca kuchynských liniek a pri výrobe kladieme veľký dôraz na každý detail. Nielen pri plánovaní, ale aj pri samotnej realizácii kuchýň na mieru sa vyžaduje zručnosť. Zručnosť s detailným plánovaním nám dáva možnosť využiť celý priestor do ktorého sa bude kuchyňa montovať. Naše moderné a štýlové kuchyne vyrábame z viacerých materiálov a v rôznych farebných prevedeniach. Od výmery priestoru až po rozloženie spotrebičov a následne navrhnutie skriniek, upresníme materiály, odsúhlasíme si návrh a pustíme sa do výroby modernej a štýlovej kuchyne na mieru.

Mohlo by vás zaujímať