Mediatel - firemný online marketing

Elektrické autíčka budú vaše deti milovať

- 18. marca 2022
ilustrácia - web

Elektrické autíčka máme k dispozícií pre každého malého nadšenca. Naše elektrické autíčka svojim dizajnom jednoznačne ulahodia aj dievčatám a chlapcom. Dokonca si viete toto mini elektrické autíčko zladiť aj s vašim tátošom, ktorý vám parkuje v garáži. Konkrétne špecifikácie sú uvedené na stránke.

Elektrické autíčka pre každého automobilového mininadšenca

Elektrické autíčka sú garanciou obrovskej zábavy, ktorú si vychutná každé dieťa. Sú výborné na trénovanie motoriky a koordinácie, cibrenie reflexov a sústredenosti ako aj na zlepšovanie priestorovej orientácie. Elektrické autíčka pochádzajúce z dielní overených výrobcov, ktoré máme dostupné vo viacerých farebných a dizajnových prevedeniach. Naša ponuka totiž zahŕňa viacero svetových značiek ako Range Rover, Mercedes, BMW, Bentley, McLaren GT, Ford, Audi, Jeep, Volvo, Ford, Toyota, Lexus či štýlové Lamborghini. Sortiment sme ozvláštnili špeciálnymi modelmi, akými sú elektrické autíčka pre policajtov, farmárov, vojakov alebo traktoristov. K sortimentu elektrických autíčok sme pridali aj buginy, motokáry či elektronický vysokozdvižný vozík.

elektrické autíčka

Nebojte sa, s elektrickým autíčkami sú vaše deti určite v bezpečí

Naše elektrické autíčka sú bezpečné. Deti pevne sedia v mäkkých kreslách a sú chránené bezpečnostným pásom. Vozidlá disponujú núdzovým zastavením pomocou diaľkového ovládača, čiže v prípade potreby, preberiete kontrolu nad elektrickým autíčkom. Naše produktové portfólio zahŕňa aj iné hračky pre deti (elektrické motorky a hojdačky), ako aj „hračky“ pre vás dospelých (štvorkolky, motorky, pitbike, a kolobežka). Postaráme sa aj o vybavenie vašej dielne a záhrady. Na našom e-shope nakúpite minidumpre, batérie, vibrátory betónu, hobľovačky, kladkostroje, teplovzdušné pištole, čerpadlá na naftu a olej, brúsky, elektrocentrály, zváračky, lanové navijaky, plošiny, zdviháky, zakrývacie plachty, vibračné dosky – jednoducho všetko pre zručného remeselníka.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať