Mediatel - firemný online marketing

Elegantné vence na hroby ako úctivé gesto na poslednej rozlúčke

- 14. marca 2022
ilustrácia - web

Smútočné kvety, kytice aj vence na hroby sú vzdaním poslednej úcty zosnulému. Vo kvetinárstve Eva dekor vám ich vytvoríme zo živých aj umelých kvetov, vezmúc do úvahy vašu predstavu, typ a tvar venca, výber farby kvetov a ich počet či doplnky ako stuha, drevená dekorácia a pod.

Vence na hroby vyjadria úctu i smútok

Vence na hroby sú štandardne tvorené párnym počtom kvetín, pričom odporúčané sú všetky farby. Najčastejšia je biela, žltá a červená. Pri výrobe dbáme na vkusnosť, decentnosť a eleganciu. Aj preto sú naše kytice a vence na hroby vhodným gestom, ako vyjadriť úctu i smútok nad stratou blízkeho človeka a zároveň sa s ním dôstojne rozlúčiť. Keďže pohreb či návšteva cintorína sú emocionálne náročné okamihy, tak sa vám vždy usilujeme čo najviac vyjsť v ústrety a uľahčiť výber kvetov či vencov. Naša ponuka zahŕňa vence na hroby rozmanitých tvarov. Klasiku predstavujú kruhové, príp. elipsové vence, avšak žiadané sú aj vence v tvare slzy či srdca.

vence na hroby

Decentné doplnky vencov na hroby

Vence na hroby neozdobíme len kvetmi, ale aj peknou dekoráciou, napríklad dreveným srdiečkom či nápisom Spomíname. Samozrejmosťou je doplnok vo forme stuhy s krátkym rozlúčkovým textom podľa vášho želania. Okrem vencov na hroby si u nás zakúpite aj kvetinové aranžmány na rakvu a rôzne smútočné dekorácie (srdce vyrobené z kôry stromov, venček zo šišiek a pod.), ktoré vám vyrobíme na mieru. V prípade záujmu ponúkame čistenie, upratanie a ozdobenie hrobov. Eva dekor je obľúbené kvetinárstvo v Prešove disponujúce mimoriadne rozsiahlym sortimentom, ktorý zahŕňa aj rozmanité kytice pre akékoľvek príležitosti (naša donáška kvetov garantuje rýchle doručenie kvetinovej pozornosti vo vašom mene). Portfólio dopĺňajú štýlové flower boxy, dekorácie do bytu, črepníkové kvety či vianočné ozdoby. Náš floristický tím sa dokonca postará aj o prekrásnu výzdobu počas vášho svadobného dňa. Kontaktujte nás pre viac informácii.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať