Mediatel - firemný online marketing

Ekologické a energeticky úsporné drevostavby, ktoré si zamilujete

- 14. júla 2021
Kategórie
ilustrácia - web

Doprajte si zdravé, komfortné a ekologické bývanie. Riešením sú drevostavby. Tie od Montistav sa vyznačujú rýchlou dobou výstavby a pomerne nízkou obstarávacou cenou. V porovnaní s klasickou murovanou nehnuteľnosťou sú energetické úspornejšie, a to vďaka vynikajúcim tepelno-izolačným vlastnostiam.

Ušetríte s drevostavbami aj vy


Drevostavby vám pomôžu ušetriť najmä na spotrebe energie za klimatizáciu a vykurovanie. Váš dom bude totiž dokonale zabezpečený proti nechceným a zbytočným tepelným únikom. Nemožno zabúdať ani na ekologický aspekt. Pri drevostavbách dbáme najmä na využite materiálov z obnoviteľných zdrojov. Vo firme Montistav používame prvotriedne opracované a ošetrené drevo, ktoré je vo všeobecnosti recyklovateľné, bezodpadové a zdravotne nezávadné, keďže sa z neho neuvoľňujú žiadne nebezpečné látky. Lákavá je aj jedinečná vôňa dreva. Taktiež je nespochybniteľné, že drevo pozitívne vplýva na ľudskú psychiku a navodzuje pocit harmonizácie a útulnosti. Naše drevostavby sú zároveň odolné voči požiaru.

drevostavby

Štýlové a moderné drevostavby pre maximálny komfort celej rodiny

Doprajte sebe a svojej rodine moderné, dizajnové a originálne bývanie v drevostavbách od Monitstav. Naše portfólio zahŕňa bungalovy aj poschodové domy na kľúč. Sme flexibilní a navrhneme vám drevostavbu presne na mieru vašim požiadavkám a potrebám. Na výber máte aj konštrukciu – difúzne otvorenú alebo uzavretú. Pri každej spolupráci dbáme na individuálny prístup, dôslednosť, zodpovednosť a detailnosť. Zakladáme si na konzultáciách, počas ktorých sa oboznámime s vašimi predstavami, návrhmi a individuálnymi potrebami na bývanie. Stavte na štýlový, úsporný, zdravý a ekologický domov, ktorý bude vyhovovať celej rodine a ktorý vám budú vaši známi závidieť. Postaráme sa o jedinečný vizuálny štýl vašej drevostavby, s ohľadom na jej maximálnu funkčnosť a poskytnutie dokonalého komfortu všetkým členom domácnosti. Firma Montistav je vaším spoľahlivým partnerom pri otázke riešenia montovaných domov s výbornými kvalitatívnymi parametrami a vlastnosťami.

Mohlo by vás zaujímať