Mediatel - firemn├Ż online marketing

Eko drog├ęria ÔÇô pre─Źo sa oplat├ş?

- 4. augusta 2023
ilustrácia - web

─îl├ínok v skratke:

Eko drog├ęria je nielen ekologick├í, ale aj ve─żmi v┼íestrann├í. 

To, ┼że je vyroben├í z ─Źisto pr├şrodn├Żch l├ítok neznamen├í, ┼że je menej efekt├şvna, ne┼ż drog├ęria z pultov be┼żn├Żch obchodov.

Eko drog├ęria chr├íni zdravie v├ís a┬áva┼íich bl├şzkych a┬ánielen to, ale chr├íni aj ┼żivotn├ę prostredie.

eko drog├ęria

P├Żtate sa ─Źi sa oplat├ş investova┼ą do pr├şrodn├Żch vec├ş, ak├Żmi s├║ eko drog├ęria alebo pr├şrodn├í kozmetika? S├║ tieto v├Żrobky lep┼íie a┬á├║─Źinnej┼íie ne┼ż tie, ktor├ę pozn├íme z┬ápultov obchodov?┬áZva┼żujete k├║pu eko mydla, eko pr├í┼íku na pranie alebo inej pr├şrodnej drog├ęrie a kozmetiky, no neviete ─Źi je to dobr├í vo─żba?┬áPotom by mal nasleduj├║ci ─Źl├ínok rozpt├Żli┼ą va┼íe pochybnosti.

Eko drog├ęria = ┼żiadna ch├ęmia

Ka┼żd├Ż z n├ís nechcene a nepriamo ka┼żd├Ż de┼ł nas├íva r├┤zne druhy chemik├íli├ş, ktor├ę poch├ídzaj├║ zo vzduchu, jedla, n├ípojov, ale aj kozmetiky. Tieto negat├şvne vplyvy nezmen├şme jedn├Żm luskom, ale s drog├ęriou ─Źi kozmetikou je to jednoduch┼íie. 

Na┼ía eko drog├ęria nesie svoj n├ízov ÔÇ×ekoÔÇť preto, ┼że nie je pres├Żten├í ch├ęmiou. Obsahuje iba pr├şrodn├ę l├ítky organick├ęho p├┤vodu. Eko drog├ęria z na┼íej ponuky neobsahuje zlo┼żky ako ropn├ę l├ítky, geneticky modifikovan├ę organizmy, silik├│ny, syntetick├ę farbiv├í, umel├ę v├┤ne a parab├ęny.

Iba pr├şrodn├ę zlo┼żky

Poviete si, dobre, ┼żiadna ch├ęmia. Ale ─Źo sp├┤sobuje, ┼że je eko drog├ęria ├║─Źinn├í a podobn├í tej z pultov ve─żkoobchodov? Na┼ía eko drog├ęria m├í plne ekologick├ę zlo┼żky organick├ęho p├┤vodu, ktor├ę vytvorila matka pr├şroda. To znamen├í, ┼że jej pou┼ż├şvanie so sebou nenesie ┼żiadne riziko, ─Źo sa ned├í poveda┼ą o priemyselne vyr├íbanej kozmetike, ktor├í ─Źasto obsahuje zdraviu nebezpe─Źn├ę l├ítky. 

Pr├şrodn├í, eko drog├ęria a kozmetika s├║ ┼íetrn├ę nielen k┬án├ím, ale aj k ┼żivotn├ęmu prostrediu. ─îo to v praxi znamen├í? Okrem pou┼żitia zlo┼żiek pr├şrodn├ęho p├┤vodu aj pou┼ż├şvanie biologicky rozlo┼żite─żn├Żch, recyklovate─żn├Żch obalov a netestovanie kozmetiky na zvierat├ích.┬áV─Ćaka v├Żrobe, pri ktorej sa nepou┼ż├şvaj├║ mechanick├ę ani priemyseln├ę postupy, je pr├şrodn├í kozmetika kvalitnej┼íia ako produkty z reg├ílov obchodov. Nev├íhajte a nahra─Ćte nebezpe─Źn├ę l├ítky obsiahnut├ę v┬ábe┼żnej drog├ęrii a┬ákozmetike a┬ádoprajte sebe a┬ásvojej rodine oddych od syntetick├Żch l├ítok, ktor├ę jej v├┤bec neprospievaj├║. Nahliadnite na n├í┼í e-shop a┬ávyberte si z┬ána┼íej zdraviu prospe┼ínej ponuky. N├íjde sa u n├ís u┬án├ís nielen eko drog├ęria, ale aj vitam├şny, zdrav├í v├Ż┼żiva ─Źi bezlepkov├ę potraviny.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż:

Na starosti m├ím prvotn├ę OnPage SEO techniky, technick├║ podporu a ├║pravy na weboch, LinkBuilding (tvorba sp├Ątn├Żch odkazov), reporty a intern├ę sledovanie poz├şci├ş.

Mohlo by v├ís zauj├şma┼ą