Mediatel - firemný online marketing

Efektívne upratovanie bytových domov

- 17. marca 2022
ilustrácia - web

Prinášame službu upratovanie bytových domov, ktorá vás zbaví všetkých starostí. O upratovanie bytových domov za férové ceny sa postará náš tím pravidelne školených pracovníkov. Profesionálne strojové vybavenie a kvalitná chémia pre vašu čistotu to je IP Trade.

Upratovanie bytových domov – naša služba pre vás

Nie je upratovanie ako upratovanie. IP Trade je spoľahlivý dodávateľ upratovacích služieb pre rôznorodé objekty, ktorý vás odbremení od najneobľúbenejšej činnosti. Profesionálna upratovacia služba s pravidelne školeným tímom zabezpečí upratovanie bytových domov v Bratislave rovnako dobre ako aj upratovanie kancelárií či iných objektov. Naše služby sú zamerané všade tam, kde je potrebné udržiavať čistotu a poriadok. Postaráme sa o upratovanie bytových domov, aby ste vy mali viac času pre seba a svoju rodinu. Ponúkame vám službu, ktorá vás odbremení od zbytočných starostí. Prinášame komplexné služby s trvalo vysokou úrovňou. Za veľmi férové ceny vás zbavíme starostí a prinesieme službu, ktorej výsledok bude vidieť aj cítiť.

upratovanie bytových domov

S upratovaním bytových domov máme prax aj skúsenosti

V oblasti upratovacích služieb pôsobíme už od roku 2004. Sme stabilným partnerom pre mnohých klientov. Vykonávame nielen upratovanie bytových domov v Bratislave, ale aj rôzne iné služby. Či už sa jedná o pravidelné upratovanie kancelárií alebo jednorazové upratovacie činnosti, ako napríklad výškové práce či postavebné čistenie. Máme pravidelne školený upratovací tím, ktorý využíva najnovšie trendy a technologické postupy v oblasti upratovania. Medzi naše komplexné služby patrí aj údržba záhrad a čistenie parkov. Pracujeme s kvalitnou chémiou a najnovším vybavením. Od klasických vozíkov na upratovanie až po moderné strojové zariadenia na vykonávanie náročných čistiacich úkonov. U nás máte objektového manažéra vždy k dispozícii, a tak si aj hravo poradíme v prípade havarijných problémov.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať