Mediatel - firemný online marketing

Educated & happy – školenia a kurzy

- 23. júla 2020
ilustrácia - web

Podnikáme v oblasti starostlivosti o telo, zdravie a krásu. Prevádzkujeme niekoľko kozmetických salónov v Bratislave a Košiciach a našim zákazníkom, ale aj zákazníčkam ponúkame viacero typov školení, kurzov, ale aj rekvalifikačných kurzov.

Rekvalifikačné kurzy

Kurzy sú podstatnou súčasťou nášho podnikania. Naši zákazníci sa nám častokrát zverujú so svojimi problémami medzi ktorými sme našli aj množstvo sťažností na prístup zamestnancov v iných kozmetických salónoch. Preto je pre nás prioritou, že okrem nami ponúkaných rekvalifikačných kurzov, sami absolvujeme ročne množstvo kurzov nielen v oblasti zdravia a krásy. Cieľom je prinášať našim zákazníkom vysoko profesionálne služby. Získali sme akreditáciu na školenie vo viacerých odboroch ako napr. kozmetik-kozmetička, vizážista-vizážistka a pod. Okrem estetických procedúr máte možnosť u nás absolvovať rekvalifikačné kurzy akreditované MŠSR, ale aj Skin expert akadémiu, či rôzne estetické školenia. Pre naštartovanie vášho podnikania v oblasti zdravia a krásy sú naše kurzy tým správnym riešením.

Kurzy

Máme pre vás viacero kurzov v oblasti zdravia a krásy. Vyberte si ten, ktorý je pre vás najvhodnejší. Napríklad, ak chcete reštartovať svoje vzdelanie v oblasti kozmetiky, či nechtového dizajnu, vyberte si kurz zameraný na kozmetik-kozmetička, alebo manikúra a nechtový dizajn. Máme v ponuke aj kurzy ako pedikér-pedikérka a vizážista-vizážistka. Svoju kariéru v oblasti zdravia a krásy, tak môžete reštartovať, alebo rozbehnúť úplne od základov. Na jednotlivých kurzoch vás bude sprevádzať profesionálny personál, ktorý vás od základov naučí, čo a ako. Pre tých z vás, ktorí už podnikáte v oblasti zdravia a krásy máme v ponuke niekoľko kurzov na doplnenie si svojho vzdelania a zručností ako napr. kurz aplikácia botulotoxínu, ihličková mezoterapia, či mezoterapia vlastnou plazmou.

Mohlo by vás zaujímať