Mediatel - firemný online marketing

Drevené podlahy – večná klasika, ktorá bude vždy štýlová

- 16. februára 2022
ilustrácia - web

Drevené podlahy už mnohé roky patria k obľúbeným podlahovým riešeniam. Aj dnes po nich siahajú bytoví dizajnéri z rovnakých dôvodov, ako ich predchodcovia. Drevené podlahy sú totiž garanciou nadčasovosti, elegancie a jedinečného prírodného čara, ktoré interiéru dodá len drevo.

drevené podlahy

Drevené podlahy ako kúsok prírody u vás doma

V Entrée vieme, že drevené podlahy zútulnia každý priestor a dodajú mu istú harmonizáciu. Aj preto sú obľúbenou voľbou našich klientov, ktorí na nich oceňujú tepelnú aj akustickú izoláciu, výbornú odolnosť, extrémnu pevnosť, precízne detailné pracovanie a trvácnosť prvotriednych drevín, z ktorých sú drevené podlahy vyrobené. Ak k tomu pridáte ekologický aspekt, estetický a dizajnový rozmer, ako aj unikátnu kresbu dreva, tak je zrejmé, prečo drevené podlahy stále kraľujú v pomyselnom rebríčku podlahových riešení. Naše drevené podlahy skvelo doplnia jednotlivé interiérové prvky ako dvere, schody či okná. Navyše sú vhodné aj na podlahové kúrenie.

Rozmanitosť drevených podláh

Drevené podlahy máme vo viacerých vzoroch aj povrchových úpravách (olejované, lakované, kartáčové). Môžete ich lepiť alebo klásť ako štandardné plávajúce podlahy systémom click. Za výhodu možno považovať aj pomerne jednouchú údržbu drevených podláh. Keďže akákoľvek podlaha patrí k najvyťaženejším objektom v dome, tak je zrejmé, že aj drevené podlahy sa časom prirodzene opotrebujú. Avšak pozitívom je, že ich nemusíte vytrhávať a nahrádzať novou. Drevené podlahy sa totiž dajú renovovať. Stačí ich prebrúsiť a budú opäť ako nové. Našu ponuku netvoria len podlahy (laminátové alebo kompozitné podlahy, vinylová podlaha), ale aj schody a dvere (interiérové dvere – klasické s falcom, bezfalcové, reverzné, protihlukové, posuvné dvere, či dvere do exteriéru – vchodové dvere). Samozrejmé sú atypické dvere na mieru. Tešíme sa na vašu návštevu na predajni v Žiline. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať aj telefonicky či mailom.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať