Mediatel - firemný online marketing

Drevené parkety – klasika, ktorá aj dnes patrí medzi podlahovú špičku

- 9. novembra 2022
ilustrácia - web

Neopakovateľné prírodné čaro, dizajn a štýl – drevené parkety sú medzi Slovákmi stále obľúbeným podlahovým riešením, ktoré nesklame. Výborne doplnia každý interiér a podčiarknu jeho vizuálny štýl a charakter. V Allstores Slovakia nájdete drevené parkety presne podľa vášho gusta.

Úžitkové vlastnosti drevených parkiet

Prečo sú drevené parkety obľúbené? V ich prospech hovorí hneď niekoľko úžitkových vlastností. Sú vyrobené z kvalitných drevín, ktoré prispievajú k ich odolnosti, stabilite, pevnosti a trvácnosti. Drevené parkety vydržia mnoho rokov, pričom si uchovávajú svoj prírodný vzhľad. Postačí primeraná starostlivosť (mopy, voda a prípravok na drevené parkety, ktorý kúpite v každej dobrej drogérii). Drevené parkety si totiž nevyžadujú extra čistenie či špeciálnu údržbu. Mnohí nedajú dopustiť na drevené parkety ešte z dvoch prostých dôvodov – úžasná a jedinečná kresba dreva a drevo ako materiál, ktorý do interiéru vnesie kúsok prírody.

drevené parkety

Drevené parkety vhodné do interiéru aj exteriéru

Drevené parkety nie sú výlučne interiérovou záležitosťou. Hodia sa aj na vonkajšie plochy ako terasy, verandy či zimné záhrady. Drevené parkety vám nielen predáme, ale aj namontujeme. Garantujeme rýchlu a odbornú pokládku, o ktorú sa postarajú naši skúsení majstri. Ak sú vaše drevené parkety staršie, radi vám ich vybrúsime, a to pomocou brúsky s automatickým odsávaním prachu. Rekonštruujete dom či byt, a jedinou chybičkou krásy sú staré drevené parkety? Určite ich nevyhadzujte. Zavolajte nám a my ich rozoberieme, opravíme lôžko, vyčistíme, naspäť uložíme a zabezpečíme aj kvalitnú povrchovú úpravu. Vaše drevené parkety budú opäť ako nové. Vyžiadajte si cenovú ponuku na mieru.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať