Mediatel - firemný online marketing

Dotykový vypínač – moderné riešenie do každej domácnosti

- 8. novembra 2022
ilustrácia - web

Dotykový vypínač sa postupom času stáva akýmsi štandardom pri zariaďovaní nových domov, bytov, kancelárskych priestorov či iných budov. Jednoduché ovládanie, moderný dizajn a pokrokové možnosti používania – o to všetko sa postará dotykový vypínač. Dotykové vypínače skvele vyhovujú novým budovám a vhodné sú aj do tých starších, napríklad pri rekonštrukcii či prerábke.

Ako si správne vybrať dotykový vypínač?

Ak aj vy patríte medzi milovníkov moderného dizajnu a inteligentných riešení, kvalitný dotykový vypínač do každej izby by vám rozhodne nemal chýbať. Naša firma WELAIK vám ponúka široký sortiment moderných vypínačov. Sme špecialistami na dotykové vypínače, Wi-Fi vypínače aj inteligentné smart vypínače. Samozrejme, s výberom vám radi poradíme.

Dotykový vypínač je riešením, na ktoré viac nedáte dopustiť. Postarajú sa nie len o jednoduchú vypínanie a zapínanie osvetlenia, ale aj o jeho kontrolu. Ovládať osvetlenie dokážete aj jemným dotykom. Rovnako, umožnia vám kontrolovať aj jeho intenzitu.

dotykový vypínač

Pohodlné ovládania osvetlenia vďaka modernému dotykovému vypínaču

Vďaka dotykovému vypínaču si bude užívať jednoduché ovládanie osvetlenia u vás doma celkom každý. Vypínať a zapínať svetlo zvládnete jemným dotykom a bez hlasného zvuku. Či už skoro ráno alebo v noci, pri zapínaní a vypínaní osvetlenia viac nikoho nezobudíte.

Dotykový vypínač má zabudovaný citlivý senzor, ktorý zaregistruje každý váš dotyk. Je tak tým správnym riešením do inteligentných a moderných domácností. Navyše, určite oceníte aj jeho jedinečný dizajn a možnosť výberu z viacerých farebných prevedení. Bližšie informácie a dotykové vypínače v rôznych farbách nájdete priamo na našom e-shope. Nezabúdajte, že v našej ponuke nájdete aj inteligentné ovládanie žalúzií. Neváhajte nás kontaktovať.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať