Mediatel - firemný online marketing

Dokonale čisté priemyselné haly – s nami žiadny problém

- 6. júla 2022
ilustrácia - web

Naša firma Final Clean – upratovací servis sa postará o dokonalé čistenie pre priemyselné haly. V oblasti upratovacích prác sme skutoční profesionáli. Vieme, že čistota priemyselných hál je mimoriadne dôležitá ako pre zvýšenie kvality výroby, tak aj pre bezpečie zamestnancov. Zverte nám upratovanie vašej priemyselnej haly. Garantujeme vám, že rozdiel si všimnete okamžite.

Prečo je pravidelné čistenie pre priemyselné haly nevyhnutné?

Čisté priemyselné haly zvyšujú bezpečnosť aj kvalitu výroby. Preto sme do našej ponuky upratovacích prác zaradili aj upratovanie pre priemyselné haly a logistické centrá. Postaráme sa o komplexné čistenie od umývania okien, rámov a skiel až po dôkladné čistenie podláh, kúpeľní či toaliet. Súčasťou upratovania je aj vysávanie, utieranie prachu či vynášanie odpadkov.

Nakoľko sú priemyselné haly, podobne ako administratívne budovy a nákupné centrá, miestom, ktorým sa počas dňa premelie množstvo ľudí, mimoriadne dôležitá je aj kvalitná dezinfekcia. Postaráme sa o dezinfekciu priemyselných hál vrátane dezinfekcie voči COVID-19. Nami realizovaná dezinfekcia vás zbaví vírusov, mikróbov, baktérií, pachov či alergénov.

priemyselné haly

Upratovanie priemyselných hál realizujeme aj bez obmedzenia prevádzky

Upratovanie priemyselných hál radi prispôsobíme vašim individuálnym požiadavkám a potrebám. Radi si s vami dohodneme termín upratovania a prispôsobíme sa vášmu harmonogramu tak, aby fabrika mohla fungovať v klasickom režime. Nakoľko pri upratovaní používame výhradne kvalitné čistiace prostriedky a prvotriednu techniku – vaše priemyselné haly privedieme do hygienickej čistoty rýchlo, spoľahlivo a bez poškodení.

S nami máte istotu, že upratovacie práce prebehnú na jedničku. Neváhajte sa na nás obrátiť aj v prípade záujmu o upratovanie po rekonštrukcii či iné typy upratovacích služieb. Neváhajte nás kontaktovať.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať