Mediatel - firemný online marketing

Dizajnové machové obrazy – najpopulárnejšie obrazy súčasnosti

- 3. augusta 2023
ilustrácia - web

Článok v skratke:

Dizajnové machové obrazy z machu sa tešia čoraz väčšej obľube. 

Živé machové maľby dobre fungujú ako v bytových aranžmánoch, tak aj v kancelárskych priestoroch.

Obrazy z machu dodajú interiéru jedinečný charakter a všadeprítomná zeleň dokáže pôsobiť upokojujúco a priaznivo ovplyvniť vizuálny príjem

dizajnové machové obrazy

Dizajnové machové obrazy patria v súčasnosti k najvyhľadávanejším doplnkom do domov, bytov, kancelárií a rôznych obchodných miestností. Niet sa čomu čudovať, pretože nám tieto machové dekorácie dokážu do interiérov vniesť blízkosť prírody. Čo by ste o nich mali vedieť? Dozviete sa v článku.

Čo sú dizajnové machové obrazy?

Dizajnové machové obrazy sú nielen dokonalou bytovou dekoráciou, ale sú aj úplne bezúdržbové a na rozdiel od väčšiny črepníkových rastlín nevyžadujú žiadnu starostlivosť. Machové obrazy sú jednoducho dekorácie, ktoré tvorí stabilizovaný mach. Na ich tvorbu sa najčastejšie používa sobí mach, ale nájdete aj obrázky lesného, ​​trávového, islandského či vankúšového machu.

Mach na dizajnové machové obrazy je špeciálne pripravený. Prechádza špeciálnou úpravou, zaisťuje ju a stabilizuje. Vzhľadom na to, že prirodzená farba machu nevyhovuje každému, často sa aj rastliny farbia špeciálnymi prírodnými farbivami. Z takéhoto machu sa vyrábajú aj machové dekorácie vo forme stien, nazývané ako zelené steny či machové dekorácie na stôl, ktoré sú neraz ideálny darček pre mamu, sestru, svokru.  

Ako si vyrobiť machový obraz?

Túžite mať vo svojom domove prírodné dekorácie z machu? Lahodia vášmu oku dizajnové machové obrazy a chcete si ich vyrobiť svojpomocne?

Výroba machového obrazu nie je náročná, ak máte v sebe trochu zručnosti. Na zhotovenie obrazu si zaobstarajte stabilizovaný mach, špeciálne kvetinové lepidlo a správny podklad. Niekto na dizajnové machové obrazy používa drevenú dosku, iný obyčajnú preglejku. Z väčšej časti je však najlepší nápad použiť zadnú stranu machového rámu na obraz, ktorý ste si zakúpili. Tieto hotové podklady sú vyrobené z 3 mm hrubej HDF dosky, vďaka čomu sa vďaka vysokej tvrdosti a hladkému povrchu výborne hodia ako podklad na dizajnové machové obrazy. Zároveň takýto podklad výrazne zjednoduší celý proces prípravy a rámovania machového obrazu. Ak však zruční nie ste, objednajte si machové dekorácie na stenu do obývačky, pracovne či inej miestnosti u nás.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať