Mediatel - firemný online marketing

Diaľkové ovládače, ktoré splnia nároky aj tých najnáročnejších

- 14. marca 2022
ilustrácia - web

V ESAT nájdete diaľkové ovládače so širokou ponukou možností ovládania pre viaceré typy televízorov, ako aj pre multimediálne centrá, satelity či set up boxy. Naša ponuka zahŕňa aj špeciálne diaľkové ovládače pre seniorov vyznačujúce sa jednoduchým ovládaním.

Diaľkové ovládače s modernými funkciami

Diaľkové ovládače od ESAT prispievajú ku komfortnému sledovaniu obľúbených televíznych programov, filmov či seriálov. Ich samozrejmosťou nie je len možnosť prepínania programov, zmena hlasitosti, nastavenie časovača vypnutia či iné základné funkcie, ale aj moderné doplnky ako ladenie kanálov, prepínanie medzi televízorom, satelitom či WiFi, ako aj ovládanie nastavení v hlavnom menu. Ak neviete, ktoré diaľkové ovládače sú vhodné pre vaše zariadenia, radi vám pomôžeme pri výbere. V prípade akýchkoľvek otázok či nejasností nás neváhajte kontaktovať.

diaľkové ovládače

Rozmanitosť diaľkových ovládačov

Naša ponuka nezahŕňa iba diaľkové ovládače pre televízory satelity, set up boxy a multimediálne centrá, ale aj ovládače programovateľné cez počítač, ktoré dokážu nahradiť originálny ovládač – vybrané modely sú schopné nahradiť vyše 100 000 originálnych ovládačov k televízorom, magnetoskopom, DVB-T a DVD zariadeniam. Výhodou je, že naše diaľkové ovládače umožňujú ovládať zariadenie aj na dlhšie vzdialenosti. Dodáme, že náš sortiment netvoria len ovládače. Zahŕňa vyše 8500 produktov rozmanitých kategórií ako dielňa (elektrické, pneumatické, aku, stavebné a ručné náradie – gola sady), audio a video (slúchadlá, mikrofóny, zosilňovače, reproduktory), dom a záhrada (odpudzovače hlodavcov, krovinorezy, bazény, záhradný nábytok, dezinfekcia BurBegel), súčiastky (poistky, kondenzátory), biela technika (chladničky, žehličky, sporáky, mikrovlnky, vysávače, kávovare či odvápňovače De´Longhi) a mnohé iné produkty. Celú ponuku nájdete na e-shope esat.sk alebo v našej kamennej predajni v Kežmarku.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať