Mediatel - firemný online marketing

Dexwood – obchod s produktami drevárskej výroby

- 30. júla 2020
Kategórie
ilustrácia - web

Sme spoločnosť zo Žiliny, ktorá sa zaoberá širokým portfóliom drevárenských produktov určených pre tuzemský trh ako aj export. Pre tuzemský trh sú to hlavne produkty ako tatranský profil, dlážkovica, OSB dosky, rôzne druhy fasádnych obkladov, terasové dosky a drevené parkety.

Dlážkovica dojem teplej podlahy

Je veľmi jednoduchá, montáž zvládne aj úplný laik a čo viac, vytvára dojem teplej podlahy. To je dlážkovica. Výborné riešenie podláh, ktoré sa používa na chalupách a chatách. Čoraz viac si však hľadá svoje uplatnenie aj v domoch a bytoch. Systém dlážkovice spočíva v tom, že jednotlivé kusy do seba zapadajú a vytvárajú dokonalý spoj bez medzier. Drevo je v skutku výborný materiál, ktorý sa hodí aj na vonkajšie použitie, či už na terasy, pergoly a pod. Preto, ak máte záhradu alebo terasu, určite si vyberte drevené terasové dosky, ktoré krásne voňajú a sú príjemné na dotyk. Či už s prirodzenou patinou alebo naolejované a starostlivo ošetrené, zmenia každý vonkajší priestor.

OSB dosky, fasádne obklady aj tatranský profil

V našom portfóliu produktov máme k dispozícii aj tzv. OSB dosky, ktoré sa používajú na opláštenie drevených konštrukcií. Majú široké využitie ako nosné konštrukcie, či pri renovácii podláh, ale aj na výstavbu konštrukcií a regálov. Fasádne obklady sú produktom drevárenskej výroby, ktorý dodáva budovám ich nezameniteľný vzhľad. Drevené fasádne obklady sa považujú nielen za štylistické, ale aj ako energiu sporiace prvky. Špecifickým a stále veľmi obľúbeným produktom je tatranský profil. Má širokú škálu využitia v interiéri aj v exteriéri. Je najlepším riešením finálneho dokončenia podkrovia, izieb, vonkajšieho podbytia striech, altánkov a rôznych stavieb. Už na pohľad pôsobí veľmi príjemne a teplo.

Mohlo by vás zaujímať