Mediatel - firemný online marketing

Cornutok – cukrárenská výroba

- 22. júla 2020
ilustrácia - web

Sme slovenská firma zaoberajúca sa cukrárenskou výrobou. Portfólio našich produktov tvoria rôzne oplátky, kornútky, trubičky, ale aj rôzne misky a poháre. Sme dodávateľom mnohých zmrzlinových stánkov, ale aj iných gastro zariadení ako sú kaviarne a reštaurácie.

Chutné kornútky

Sú našou súčasťou každé leto rovnako ako zmrzlina. Leto bez kornútkov a zmrzliny, ako keby ani nebolo leto. Ich výroba sa rok, čo rok zvyšuje, pretože pribúda množstvo stánkov zo zmrzlinami rôznych chutí. Tak ako zmrzlinári každým rokom prinášajú novinky v podobe rôznych zmrzlín, tak aj my prinášame chutné kornútky, ktoré spoločne so zmrzlinou dodávajú neopakovateľnú chuť. Od klasických chutí po sladké až po rôzne ochutené. Aby sme tak vyšli v ústrety mnohým zákazníkom, rozšírili sme ponuku našich kornútkov aj o iné špecifické produkty.

Luxusné kornútky

V stále viac rozširujúcom sa dopyte po rôznych chutiach a odlíšeniu sa od konkurencie sme spustili výrobu luxusných kornútkov. Tie sa od klasických kornútkov líšia nielen chuťou, ale aj svojou veľkosťou a dizajnom. Prinášame luxusné kornútky ochutené čokoládou a kokosom, ale aj s orechovým, či zlatým posypom. Rôzne chute od sladkých až po extrémne veľké do ktorých sa zmestí aj viac ako tri kopšeky zmrzliny. Naše luxusné kornútky po naložení zmrzliny a správnou ozdobení, tak pôsobia ako luxusné poháre vo vychytenej reštaurácii. V ponuke máme kornútky nielen pre zmrzlinové stánky, ale aj akékoľvek iné gastro prevádzky, ktoré majú v ponuke zmrzlinu, či zmrzlinové poháre, ktoré chcú ozdobiť trubičkou, alebo oplátkou.

Mohlo by vás zaujímať