Mediatel - firemný online marketing

Čo je fotovoltaika a prečo predstavuje riešenie budúcnosti v Trnave a vlastne v akomkoľvek meste na svete?

- 14. septembra 2023
ilustrácia - web

Článok v skratke:

Využite slnko na zníženie účtov za energie. Ako?

Odpoveďou je fotovoltaika ako spôsob výroby vlastnej energie v Trnave či inom slovenskom meste.

Ide o zelené riešenie, ktoré šetrí vašu peňaženku aj životné prostredie.

fotovoltika

V IC Grid ponúkame riešenia, kde hlavnú úlohu zohráva fotovoltaika. Predstavuje návratnú investíciu, ktorá sa vám odmení úsporou energií. Jej princíp je možný aplikovať snáď na akúkoľvek nehnuteľnosť. Hlavnou podmienkou je slnečné svetlo, ktoré je na našom území dostupné celoročne.

Fotovoltaika ako zelená cesta

Čo je vlastne fotovoltaika? Ako funguje fotovoltaika? Asi najjednoduchšia definícia znie, že fotovoltaika predstavuje premenu slnečného svetla (slnečnej energie) na elektrickú energiu. Ide teda o výrobu vlastnej energie pomocou slnka, ktoré je prakticky nevyčerpateľným zdrojom (vyhasnúť má až o niekoľko miliónov rokov, čiže sa rozhodne nemusíte obávať). Fotovoltaika spadá do kategórie zelených riešení, pretože využíva obnoviteľné zdroje, neprodukuje emisie CO2, je nezávislá od fosílnych palív a neprispieva k vzniku skleníkových plynov. Fotovoltaika zároveň šetrí náklady na spotrebu elektrickej energie. Naši spokojní klienti potvrdzujú, že úspora nákladov je výrazná. Energiu, ktorú fotovoltaika, resp. fotovoltické panely vyrobia, môžete spotrebovávať postupne na osvetlenie haly, izby, zapojenie spotrebičov a pod. Dá sa presmerovať do batérie, odkiaľ ju viete čerpať pri absencii slnečného žiarenia.

Experti na fotovoltaiku v Trnave

Fotovoltaika je téma, v ktorej excelujeme. Preto našim klientom navrhujeme riešenia na mieru. Zastrešujeme komplexný proces od analýzy aktuálneho stavu po odborný návrh, projektovú prípravu, dodanie komponentov, montáž až po úspešné spustenie. Fotovoltaika v našej réžii zahŕňa aj záručný a pozáručný servis (Trnava, Senica, Galanta, Trenčín – po dohode aj iné mesta v rámci celého Slovenska). Samozrejmé je odborné poradenstvo. Fotovoltaika je totiž pre mnohých pomerne neznámou oblasťou. Naši  klienti oceňujú aj pomoc pri spracovaní dokumentov, ktoré sú potrebné pre schválenie a pripojenie elektrárne v elektrodistribučnej sieti. Taktiež im pomáhame pri vybavení žiadostí o dotáciu v rámci aktuálnych dotačných programov.

Fotovoltaika nie je jedinou oblasťou, v ktorej pôsobíme – taktiež sme experti na priemyselné LED svietidlá, LED verejné osvetlenie, stropné LED panelyLED highbay, ako aj na nabíjacie stanice pre elektromobily. Kontaktujte  nás pre viac informácií.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať