Mediatel - firemný online marketing

Čistička vzduchu pre zdravé dýchanie

- 17. marca 2022
ilustrácia - web

Vedeli ste, že v interiéri je kvalita vzduchu 2 – 5-krát horšia ako vonku? Riešením je čistička vzduchu, ktorá z neho účinne odstraňuje rôzne znečisťujúce látky, a tým výrazne prispieva k zdravšiemu dýchaniu. Stavte na certifikované čističky vzduchu a nakupujte na tetraeder.sk.

Čistička vzduchu ako prevencia zdravotných ťažkostí

Čistička vzduchu (podobne ako germicídny žiarič) sa efektívne a bezpečne postará o elimináciu škodlivých vírusov, baktérií, peľov, prachov, zvieracích alergénov, organických chemických látok, ako aj spórov plesní či cigaretového dymu – teda rôznych znečisťujúcich látok, ktoré spôsobujú alergie, šíria rôzne ochorenia či vytvárajú nepríjemný zápach. Čistička vzduchu sa neodporúča len do domácností či kancelárií s alergikmi alebo astmatikmi, je totiž prospešná aj pri prevencii viacerých iných zdravotných ťažkostí. Možno spomenúť prevenciu bolesti hlavy, nevoľnosť či zápalov hrdla. Čistička vzduchu totiž pohlcuje baktérie, vírusy či plesne, ktoré spomínané ochorenia spôsobujú.

čistička vzduchu

Fungovanie čističky vzduchu

Čistička vzduchu funguje na jednoduchom princípe. Odfiltruje znečistený vzduch a súčasne ho nahrádza čistým a zdravotne nezávadným, ktorý zaistí vysoký komfort dýchania. Čistička vzduchu totiž vytvára záporné ióny, a tým nastáva molekulárny rozklad nečistôt vo vzduchu. Toto zariadenie disponuje citlivým trojzložkovým filtrom (True HEPA Filter, karbónový filter, prelaminárny filter), ktorý odstraňuje čiastočky alergénov a iných škodlivých prvkov zo vzduchu, čím sa vám bude ľahšie a lepšie dýchať. O účinnú sterilizáciu vzduchu sa postará baktericídne krátkovlnné UVC žiarenie. Na e-shope tetraeder.sk nakúpite vysokoúčinné čističky vzduchu s nízkou spotrebou energie. K lepšej kvalite vzduchu bez plesní, vírusov a baktérii zaiste prispeje aj UVC lampagermicídne žiariče, ktoré taktiež nájdete v našom obchode. Sortiment dopĺňajú respirátory, dezinfekčné prostriedky, rúčka, ochranné štíty, okuliare a kombinézy i filtre.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať