Mediatel - firemn├Ż online marketing

Cena za drevodomy, ktor├í pote┼í├ş va┼íu pe┼ła┼żenku

- 22. decembra 2023
ilustrácia - web

Článok v skratke:

Priemern├í cena za drevodomy sa pohybuje okolo 100 000 eur, ─Źo je porovnate─żn├ę s klasickou murovanou v├Żstavbou.

Je v┼íak potrebn├ę zd├┤razni┼ą, ┼że drevodomy s├║ energeticky ├║spornej┼íie a ich v├Żstavba je omnoho krat┼íia. Nehovoriac o zdrav┼íom b├Żvan├ş.

drevodomy cena

Ak├í je cena za drevodomy? T├íto ot├ízka patr├ş medzi prv├ę, ktor├ę dostava firma ri house, s. r. o. Sme toti┼ż experti na montovan├ę drevodomy, teda na v├Żstavbu n├şzkoenergetick├Żch montovan├Żch domov. Disponuj├║ skvel├Żmi tepelno-izola─Źn├Żmi vlastnos┼ąami, v─Ćaka ktor├Żm m├┤┼żete u┼íetri┼ą stovky eur na energi├ích.

Faktory, ktor├ę ovplyv┼łuj├║ cenu za drevodomy

Cena za drevodomy je v┼żdy individu├ílne vyr├ítan├í a z├ívis├ş od nieko─żk├Żch faktorov. K najd├┤le┼żitej┼í├şm aspektom patr├ş objem ├║┼żitkovej (zastavanej) plochy aj typ drevodomu (poschodov├Ż alebo bungalov). Cena za drevodomy z├ívis├ş aj od typu a mno┼żstva spotrebovan├ęho materi├ílu. Zav├í┼żi aj fakt, ─Źi klienti chc├║ drevodomy na k─ż├║─Ź. Samozrejme, cena za drevodomy sa taktie┼ż odv├şja od schv├ílen├ęho stavebn├ęho projektu, ktor├Ż si na┼íi klienti vyber├║. E┼íte je potrebn├ę podotkn├║┼ą, ┼że dohodnut├í cena za drevodomy zah┼Ľ┼ła aj na┼íu odborn├║ pr├ícu. Zaklad├íme si na presnosti spracovania, r├Żchlosti v├Żstavby a kontrole kvality. Na┼íe n├şzkoenergetick├ę pas├şvne drevodomy navrhujeme a montujeme po celom Slovensku (Bratislava, Nitra, Tren─Ź├şn, Topo─ż─Źany a ostatn├ę mest├í/obce), ale aj v zahrani─Ź├ş (napr├şklad Kittsee).

Je cena za drevodomy vy┼í┼íia alebo ni┼ż┼íia ako za klasick├ę murovan├ę nehnute─żnosti?

Priemern├í cena za drevodomy sa pohybuje okolo 100 000 eur. Ako sme u┼ż vy┼í┼íie spomenuli, na fin├ílnu v├Ż┼íku vpl├Żva nieko─żko rozhoduj├║cich krit├ęri├ş. Ka┼żdop├ídne, v┼żdy sa usilujeme, aby v├Żsledn├í cena za drevodomy bola prijate─żn├í pre v├í┼í rozpo─Źet. ─îasto n├ím klienti v r├ímci osobn├Żch konzult├íci├ş povedia, ak├í je ich predpokladan├í/o─Źak├ívan├í cena za drevodomy. Na z├íklade toho sa usilujeme vytvori┼ą n├ívrh na mieru. Chceli by sme zd├┤razni┼ą, ┼że dohodnut├í cena za drevodomy sa dodato─Źne nemen├ş. Odmietame skryt├ę poplatky. Pr├şpadn├ę zmeny ─Źi ├║pravy v r├ímci realiz├ície drevodomu, ktor├ę by mohli vies┼ą aj k zmene dohodnutej ceny, s├║ v┼żdy ods├║hlasen├ę klientom.

Chcete vedie┼ą, ak├í je cena za drevodomy, o ktor├ę m├íte z├íujem? Sta─Ź├ş si vybra┼ą z na┼íej ponuky ÔÇô m├íme r├┤zne drevodomy na predaj, dokonca aj montovan├ę domy na ├║zky pozemok. Obratom v├ím po┼íleme cenov├║ ponuku. Alebo si m├┤┼żete s nami dohodn├║┼ą nez├ív├Ązn├║ konzult├íciu.

Na starosti m├ím prvotn├ę OnPage SEO techniky, technick├║ podporu a ├║pravy na weboch, LinkBuilding (tvorba sp├Ątn├Żch odkazov), reporty a intern├ę sledovanie poz├şci├ş.

Mohlo by v├ís zauj├şma┼ą