Mediatel - firemný online marketing

Čaká vás sťahovanie nábytku vo Zvolenie? Stavte na skúsených profíkov

- 1. júla 2023
ilustrácia - web

Článok v skratke:

Sťahovanie nábytku ako nočná mora? Zabudnite. S profesionálnou firmou máte garanciu rýchleho, bezpečného a spoľahlivého sťahovania v dohodnutom termíne.

Vždy stavte na firmu s poistením sťahovania.

sťahovanie nábytku

O bezpečné, spoľahlivé a rýchle sťahovanie nábytku vo Zvolene sa postará firma PROFI – SLIVKA. Poskytujeme profesionálne sťahovanie nábytku v rámci celého Slovenska aj krajín EÚ. Samozrejmosťou je poistenie sťahovania, ktoré hradíme my pri každom sťahovaní.

Prečo zveriť sťahovanie nábytku vo Zvolene práve nám?

Meníte adresu – či už z rodinných alebo pracovných dôvodov? Zabezpečíme sťahovanie nábytku bez ohľadu na jeho veľkosť a umiestnenie. Vždy si na začiatku dohodneme harmonogram sťahovania, ktorý je možné upravovať a korigovať podľa vašich požiadaviek. Dodáme, že sťahovanie nábytku vo Zvolenie a okolí vykonávame pre fyzické aj právnické osoby (domácnosti, kancelárie, hotely, penzióny, ubytovacie zariadenia, sklady a pod.).

Prečo zveriť sťahovanie nábytku vo Zvolene práve nám?

Zakladáme si na maximálnej odbornosti v každom ohľade spolupráce. Všetci naši zamestnanci sú patrične vyškolení a sťahovanie nábytku či ostatných bremien realizujú s dôrazom na maximálnu zodpovednosť a bezpečnosť pri manipulácií. Zaiste vás poteší, že sťahovanie nábytku v našej réžii je cenovo dostupné. Rozhodne nezruinujeme váš rodinný alebo firemný rozpočet. Sťahovanie bytov, kancelárií, výpočtovej techniky, ťažkých bremien či sťahovanie nábytku s PROFI – SLIVKA prebieha vždy podľa vopred dohodnutého plánu. Využívame CRM systém, ktorý je prepojený s našimi firemnými systémami. Vy ako zákazník máte okamžite k dispozícii na svojom e-maili dôležité dokumenty (cenová ponuka, objednávka, faktúra či dohodnutý termín realizácie).

Sťahovanie nábytku vykonávame nielen vo Zvolenie, ale aj v  Bratislave, Banskej Bystrici, Nitre, Košiciach a Žiline, kde máme svoje pobočky. Každopádne, ako už bolo spomenuté v úvode, sťahovanie realizujeme v rámci celého Slovenska a dokonca aj krajín EÚ.

Sťahujte sa aj vy rýchlo, bezpečne a komfortne.

Prečítajte si tiež:

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať