Mediatel - firemný online marketing

Brateko – pokládka priemyselných podláh

- 29. júla 2020
Kategórie
ilustrácia - web

Pokládka priemyselných podláh pomocou moderných technológii to je Brateko. Realizujeme služby ako strojné hladenie betónu, vsypové podlahy, bezškárové priemyselné podlahy, kryty z cementobetónu s metličkovou úpravou, ale aj tenkovrstvé pancierové podlahy.

Priemyselné podlahy Brateko

Sme partia nadšencov pre ktorú je pokládka priemyselných podláh tým najkrajším zamestnaním. Práca nás baví a aj vďaka tomu pracujeme s plným nasadením a sme stále pripravení prijímať nové výzvy. Našim zákazníkom ponúkame vysoko kvalitné priemyselné podlahy nielen vďaka našej profesionálne technike, ale aj preto, že si uvedomujeme, že pri akejkoľvek pokládke je potrebné všetko premyslieť do najmenšieho detailu. Naše služby začínajú poradenstvom cez návrh a výber správnej varianty až po finálnu realizáciu podlahy. Pracujeme s kvalitným strojovým vybavením a taktiež aj spolupracujeme s významnými Slovenskými a medzinárodnými dodávateľmi materiálov a stavebnej chémie. Všetkým našim zákazníkom garantujeme záručný aj pozáručný servis.

Priemyselné podlahy do hál

Pre každý projekt pripravujeme riešenia na mieru. Je to aj z dôvodu správneho výberu druhu výstuže, varianty a únosnosti betónovej konštrukcie. Nezáleží pritom na tom, či máte halu určenú na výrobu, alebo ako výstavnú plochu. Každú halu a stavbu si najprv laserovo zameriame, vytýčime si výškové body, návrh spádovania vonkajších plôch, zameriame podkladovú vrstvu a urobíme výpočet množstva betónovej zmesi. Tradičné pokládky betónovej zmesi vykonávame moderne pomocou zariadenie Laser Screed. Jeho najväčšou výhodou pri realizácii priemyselných podláh je ukladanie betónu so zvýšenou rovinnosťou a vyššou produktivitou.

Mohlo by vás zaujímať