Mediatel - firemný online marketing

Brány, ktoré sa stanú funkčným aj estetickým prvkom nehnuteľnosti

- 9. februára 2022
Kategórie
ilustrácia - web

Spoločnosť K-mont je expert na brány na mieru pre domácnosti aj firmy. Naša ponuka zahŕňa garážové (sekcionálne, výklopné, rolovacie, dvojkrídlové) a priemyselné brány (sekcionálne, skladacie, rolovacie, rýchlonavíjacie) s moderným ovládaním. Samozrejmosťou je komfortná obsluha.

brány

Rozmanitý výber špičkových brán

Naše brány predstavujú spoľahlivých a bezpečných pomocníkov, ktoré vám poskytnú pohodlný vstup na pozemok a zároveň vítané súkromie. Automatické pohony garantujú pohodlné ovládanie, bez potreby opustenia vozidla či ručného otvárania, resp. zatvárania brány. V K-mont vám brány navrhneme presne podľa vašich predstáv tak, aby zároveň vyhovovali veľkosti a typu pozemku, ako aj charakteru nehnuteľnosti. Na výber máme veľké množstvo typov brán, ich motívov, tvarov i farebných prevedení. Zakladáme si na odbornom poradenstve a konzultáciách, pretože naším cieľom sú brány, ktoré ulahodia aj tým najnáročnejším klientom.

Brány, ploty, oplotenie aj pergoly podľa vašich predstáv

Prvotriedne priemyselné a garážové brány, ako aj posuvné brány od K-mont vynikajú úžasnou stabilitou, odolnosťou, pevnosťou, bezpečnosťou a nadčasovou dizajnosťou, ktorá dotvorí vizuálny charakter okolia nehnuteľnosti a zároveň ho decentne zdôrazní. Naše brány odolajú výčinom počasia a zvládnu každodenné používanie bez straty svojich úžitkových vlastností. Pri každej spolupráci dbáme na precízny návrh a rýchle dodanie i odbornú montáž. Ak potrebujete poradiť s výberom alebo chcete vedieť približnú cenu vašej brány na mieru, neváhajte nás kontaktovať. Pripravíme vám rozumnú cenovú ponuku. Okrem brán zahŕňa naše portfólio aj ploty a oplotenie, závory a pergoly, ktoré sa stanú funkčným a praktickým priestorom s efektívnym využitím. Bez ohľadu na to, či ide o domácnosť, kaviareň alebo inú prevádzku. Pridajte sa aj vy k našim spokojným zákazníkom. Pôsobíme najmä v Košiciach, Prešove a okolí.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať