Mediatel - firemný online marketing

BRAKON – veľkoobchod s kusovým textilom

- 30. júla 2020
ilustrácia - web

Značka s dlhoročnou tradíciou zaoberajúca sa veľkoobchodom s kusovým textilom a ochrannými pomôckami. Tovar dodávame maloobchodným predajniam ako aj jednotlivým zákazníkom pre kompletnú ochranu a bezpečnosť zdravia pri práci pre svojich zamestnancov.

Ochranné pomôcky

Firma Brakon začala svoju činnosť v roku 1997 s cieľom vytvoriť veľkoobchod s kusovým textilom, ktorý bude zabezpečovať kompletnú ponuku textilu pre maloobchodné predajne. Naše portfólio produktov sme neustále rozširovali výsledkom čoho sú aj produkty z oblasti ochranných pomôcok a dokonca naša vlastná značka Branko, ktorá je cenovo dostupná a kvalitná. Ochranné pomôcky sú súčasťou viacerých pracovných profesií a v našej ponuke nájdete široké zastúpenie rôznorodých produktov. Stále aktuálne rúška na tvár, dezinfekciu na ruky, ale aj masky, či ochranný gél na ruky. Pre špeciálne profesie máme k dispozícii jednorázové kombinézy, ochranné štíty, ale aj okuliare a jednorázové rukavice.

Pracovné odevy

V oblasti pracovných odevov disponujeme viacerými typmi, ktoré sú určené na kompletnú ochranu zamestnancov pri výkone povolania. Nájdete tu kvalitné monterky, ale aj čisté biele odevy pre kuchárov, či lekárov. Pracovná obuv a rukavice sú najžiadanejším tovarom, ktorý spĺňa vysoké štandardy. Pre pracovníkov na stavbách máme v ponuke aj prilby, či čapice. Pri pracovných tričkách vám ponúkame možnosť potlače vašim logom, prípadne formou výšivky. K dispozícii máte aj našu vlastnú značku odevov Branko, ktorá je výsledkom širokého dopytu našich zákazníkov a skvelým pomerom ceny. Pre pracovníkov, ktorí preferujú viacero vreciek máme kvalitné vesty aj bundy s dostatočným úložným priestorom.

Mohlo by vás zaujímať