Mediatel - firemný online marketing

Bio krby – aké sú ich hlavné výhody?

- 17. marca 2022
ilustrácia - web

Bio krby sú čoraz populárnejšie. A niet sa čomu čudovať. Aj keď klasické krby na drevo majú svoje čaro a mnoho benefitov, mnohí postupne prechádzajú na bio krby. Bio krby môžete umiestniť prakticky kamkoľvek, nezaberajú veľa miesta a ich údržba je veľmi jednoduchá.

Na akom princípe fungujú bio krby?

Bio krby vytvoria dlhotrvajúci oheň aj bez potreby pravidelného prikladania a nosenia dreva. Ako palivo je používaný biolieh, ktorý má mnohé pozitívne vlastnosti. Miestnosť dokáže spoľahlivo rozohrať a poskytuje výhrevnosť, ktorá neškodí ľudskému zdraviu ani prírode. Oproti klasickému krbu na drevo či kanadskému krbu má nižšiu výhrevnosť, pretože jeho krbová vložka nie je prispôsobená na príliš vysoké teploty či vykurovanie veľkých priestorov.

Bio krb vám ponúkame v rozličných veľkostiach. Podľa veľkosti interiéru vám pomôžeme vybrať bio krb, ktorý dokáže priestory dostatočne vyhriať. Vhodný je aj do domov a bytov bez komínu, pretože ho je možné umiestniť prakticky kamkoľvek.

bio krby

Krásny dizajn a jednoduché ovládanie závesných či stojacich bio krbov

V našej ponuke nájdete bio krby vo viacerých prevedeniach. Rozhodnúť sa môžete pre závesné bio krby či stojace bio krby. Najdôležitejším faktorom pri výbere je pritom váš osobný vkus a priestorové možnosti. K vybraným interiérovým dizajnom lepšie zapadnú závesné bio krby a k iným zas stojace. V ich použití pritom nie je veľký rozdiel. V oboch prípadoch sa môžete spoľahnúť na jednoduché ovládanie a efektívne vykurovanie priestorov.

Nami ponúkané bio krby môžete využiť aj v rôznych verejných priestoroch. Často krát sú využívané ako doplnok hotelových priestorov, konferenčných miestností, reštaurácií či wellness centier alebo umiestňované do firemných či kancelárskych priestorov. Pre viac informácií o krboch nás neváhajte kontaktovať. Radi vám poradíme a pomôžeme pri výbere vhodného krbu pre vás.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať